Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért irritálhatják az ismerős...

Miért irritálhatják az ismerősömet ezek a kérdéseim?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportol, megyei futballban, és én meg szoktam érdeklődni tőle hogy milyen volt, hogy érezte magát. Ezenkívül aztán olyanokra is rákérdezek, hogy történt-e vele valami fájdalmas, voltak-e esései, nem sérült-e meg, vagy másokat látott-e megsérülni.

És ezek a kérdések nagyon irritálják őt, látszik rajta, meg mondta is már. De miért olyan nagy baj megkérdezni ilyeneket?


2019. nov. 24. 08:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Minden nap megkérded, még jó hogy unja.
2019. nov. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden egyes találkozásotokor felteszed ugyanezeket a kérdéseket, az összeset, egy idő után tényleg irritáló. Nem kell ennyire túlbuzgónak és érdeklődőnek lenni.

Ha párszor megkérdezel tőle néhány kérdést, az nem baj. A mennyiségtől függ.

2019. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet aggódik, hogy valami baj van veled amiért ennyire foglalkoztat mások fájdalma.

Természetes, hogy megkérdezem mondjuk egy háborús övezetben szolgáló katona ismerősömet, hogy lőtt-e már meg embert vagy találtak-e el valakit a szeme láttára, esetleg érdekelhet az is, hogy ezt miként élte meg. De ezt megkérdezem, mondjuk egyszer, mert nem ez a perverzióm... Aztán ott van még az a tény is, hogy a futball nem egy extrém sport, náluk nem mindennapos a sérülés, így érthető, hogy még a lehetséges sérülések gondolatával sem foglalkozik annyira, mint mondjuk egy DH bringás.

Ha például a választott sportom a nordic walking és folyton azzal jössz, hogy mennyire köptem ki a tüdőmet, valószínűleg irritáló lesz a kérdésed mert nem helytálló...

2019. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!