Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha férjhez megyek hogy végre...

Ha férjhez megyek hogy végre elszabaduljak itthonrol de nem szeretem a férfit, milyen eletem lesz vajon? 19l

Figyelt kérdés

Sehogy máshogy nem tudok innen elszanadulni. Rossz csaladi hatter, rossz anyagi helyzet, ez kiserte vegig az eletem. Munkat sem talaltam évekig. De most vegre van.

Mindig is ezen jart az eszem, hogy ha jön egy férfi akit el tudok képzelni mint férjet, akkor hozzá megyek nem baj ha nem szeretem.

Most itt az alkalom.

Van egy ferfi aki tetszik, viszont tudom hogy nem o eletem szerelme, de jómudú, okos, inteligens, kedves, gondoskodo, minden ami kell.

Elgondolkoztam azon hogy mi lesz ebbol?

Ha hatrahagyok mindent es hozzá megyek felesegul es elmegyek innen mi lesz velem később?


2019. nov. 24. 19:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek a hibákért de siettem!

Ja es még az is fontos hogy nem volt még senkim soha!

2019. nov. 24. 19:34
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyik pokolból a másikba.
2019. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szaladsz kicsit előre???

Egy férfi tetszik neked, ebből lehet kapcsolat sem lesz, nemhogy házasság. A szerelem meg nem mindig első látásra alakul ki. Legalább vonzódtok egymáshoz?

2019. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ugyanebben a helyzetben volt, ő nem járt jól.
2019. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem más lehetőségek is vannak megszabadulni otthonról. :). Ha akarsz erről beszélgetni, írj privit.
2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Utana meg majd onnan akarsz szabadulni
2019. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy véletlenül képezd magad, dolgozz...

K/rválkodni egyszerűbb.


Azzal azért számolj, hogy a golddigerek szavatossága gyorsan lejár

2019. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Önsorsrontó döntés, de a tiéd.
2019. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Képezzem magam?

Ez még eszembe sem jutott! Csak azok beszélnek ilyen konnyen akiknek soha az eletben nem volt semmi problemajuk!


Persze hogy vonzodunk egymashoz. A ferjhez menést ugy ertem, hogy osszekoltozni. Persze kesobb ossze is illene hazasodni.

2019. nov. 24. 21:08
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

#bailout


Az ilyen nőtől óvjon az ég.


Képzeld el ha fordítva lenne feltéve a kérdés. Így kevesebb embert zavar hogy csak a pénzéért kell a csóka. Hazugságban élsz, azt amikor megvan annyi hogy meglegyél egyedűl vagy mással akivel addig néha csalod csak nincs annyi pénze, rögtön pattansz gondolom. Annak ellenére hogy őt egy az egyben hátba szúrod, és erre készülték az eleje óta.


Le lehet pontozni, de akkor is isten óvjon a fajtádtól.

2019. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!