Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek hulyenek az...

Miért néznek hulyenek az emberek amiert roma lányként nem akarok gyereket? 19

Figyelt kérdés

A roma lányt azert irom le, mert vannak magyarba is akik 18 evesen szulnek de nalunk a falukba minden 18 eves roma lsnynak mar van legalabb egy gyereke.

En nem akarok gyereket! Es nem is erzem ugy , hogy ez valaha is valtozna.

Nagyon rossz gyerekkorom volt, egyik szenvedesbol a masikba mentem, egyik bajbol a masikba....

Soha nem fogom kiheverni es feldolgozni azt amik tortentek.

Nincs senki akire számithatnék, nem tudok semmit, egy leveket nem tudnék segitseg nelkul feladni a postan.

Már 19 éves vagyok par honap es husz, nem volt még senkim, viszont ha lenne is vagy lesz akkor sem akarok gyereket.

Sokan azt mondjak ha megismerem szamomra a tokeletes embert akkor valtozni fog a velemenyem, de ez nem így van. Volt mar olyan férfi aki mindennel jobban kellett volna , mégsem fordult meg a fejemben az hogy gyerek.

Tesomnak van egy gyereke. Ő még csak egy éves, néha vigyáznom kell rá , szeretem őt nagyon de mikor egyedul vagyok vele 2 orat akkor jut eszembe csak igazan hogy soha nem kell gyerek.

Ezert engem mindenki hulyenek nez. Ja es valaki azt gondolja hogy biztos a lanyokat szeretem mert nincs gyerekem meg nem elek egyutt senkivel. Komolyan mondom nevetseges!!!!

Szerintetek is hulye vagyok?


2019. nov. 24. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy hülye, még talán neked van is valami eszed. Ha akarnál gyereket sem szabadna ilyen fiatalon a semmire szülni.
2019. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Azert neznek "hulyenek", mert naluk ez a hagyomany, megszoktak, hogy minden lany ilyen idos korban mar szul. Engem valoszinuleg akkor neztek volna hulyenek, ha 19 evesen szulok. Nem lehet egyszeru neked, viszont a kulso nyomas miatt ne vallalj semmikepp gyereket. Lehet, hogy kesobb majd bekapcsol nalad is az oszton es akkor majd akarsz babat. Egyelore elvezd, hogy nincs gyereked es azt csinalhatsz, amit akarsz.
2019. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Mi a gond?

Az, hogy hány gyereket akarsz az a te dolgod. Hogy a fiúkat vagy a lányokat szereted-e a párodon és rajtad kívül tartozik valakire?


Az, hogy gyereket akarsz-e az változhat. Ebben van igaza a környezetednek, de ismerek olyan párt is, aki gyerek nélkül élte le az életét és boldogok voltak.

2019. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz velük,akár milyen idegesitő is.Nálunk sincs gyereke sok huszon éves roma lánynak,nem divat már ott sem mindenhol,nem szólják meg őket.Próbálj meg kicsit önállóbb lenni,hogy úgy alakítsd az életed,ahogy szeretnéd.Én magyar lányként 18 éves koromtól azt hallgattam mikor megyek már férjhez.Egy idő után meg sem hallod.
2019. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egyáltalán nem vagy hülye. Sőt még te csinálod a legjobban. Sokkal több lehetőség van előtted gyerek nélkül ilyen fiatalon, mint gyerekkel.


Hogy érted azt, hogy egy levelet sem tudnál feladni a postán segítség nélkül?

2019. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

"Nincs senki akire számithatnék, nem tudok semmit, egy leveket nem tudnék segitseg nelkul feladni a postan."


Pedig lényegesen egyszerűbb, mint telefonról Gyakorizni!

Én csak helyeslem, hogy nem akarsz szülni.

Csak így tovább!

2019. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!