Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel a kijelenté...

Egyetértetek ezzel a kijelentéssel?

Figyelt kérdés
Egy barátommal beszélgettünk, szerinte, ha valaki kimegy Nyugatra melózni, az mindig is csak egy kelet-európai senki marad.
2019. nov. 25. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényszerűen igaz, kelet-európai marad mindig, az, hogy senki? Nem tudom, ebből már egy kis irigységet érzek ki.
2019. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén? Én is. A békesség miatt nem tettem megjegyzést, de baromira szűklátókörűnek tartom ezt a hozzáállást.
2019. nov. 25. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem tudja, mindneki magából indul ki. Lefordítva a barátod világnézete: Hába mennék külföldre melózni, akkor is egy senki maradnék.

Ez inkább róla szól s nem másról, magáról közölt valamit. Biztosan visszafog tèged rántani minden fejlődéstől ilyen hozzáállással csak hátráltatni fog mindenben.

2019. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyire sarkosan azért nem fogalmaznék, de tény, hogy nem volt motiváló társalgás. :D
2019. nov. 25. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem az ilyen embereket. Nekem is van egy ilyen évfolyamtársam. Akármikor, amikor szóba kerül az, hogy talán külföldre is mehetnénk dolgozni végzés után, mert már volt, akinek sikerült, még alapszakkal is, akkor jön azzal, hogy jaj, de a diplománkat még el is kellene ismertetni, ami több év, mert azt nem ismerik csak el úgy külföldön, szóval alapból ,,lehetetlen" az egész...én meg amikor mondom neki, hogy az gáz, ha vegyészmérnökként mosogatni vesznek csak fel, akkor meg jön azzal, hogy hát dehogyisnem, meg hogy örülj annak, hogy itthon 150-ért is foglalkoztatnak. Mondja ezt úgy, hogy még mindig nincs nyelvvizsgája, és ő valszeg sose fog kijutni, meg nem is akar.
2019. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!