Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy játszam meg hogy jó...

Hogy játszam meg hogy jó kedvem van? Csak nekem nem megy? 19

Figyelt kérdés
Nem tudom egyszeruen elfelejteni az itthoni dolgokat, nem tudok kiverni dolgokat a fejembol viszont nagyon rossz hogy mindig rossz kedvem van pl holnap megyek allasinterjura nem akarok rossz kedvu lenni. Hogyan hátszam meg magam?
2019. nov. 25. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mosoly csodákra képes! 😉
2019. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggel mosolyogj a tükörképedre! Az se baj, ha nem érzel rá valódi késztetést, csak húzd mosolyra a szád! Amíg próbálkozol, a végére azt fogod érezni, hogy már jobb kedved van valóban, mert ez így is működik.
2019. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kényszeríts ki magadból egy mosolyt, Jokernél bevált.
2019. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
színészkedj
2019. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A jókedv megjátszásából lesz az, hogy belebetegszel a magadba folytott érzésekbe. Nem kell mindig jókedvűnek lenni, nem kell vigyorogni akkor, ha belül megpusztulsz.

Viszont próbálj meg valahogy javítani a helyzeten, ha kell kérj szakembertől segítséget, költözz el ha lehetséges.

2019. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem mindenki tudja megcsinálni. Pl én se, egyszerüen nem megy. Nem is vesznek fel sehova.
2019. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell jokedvet szinlelned. Szerintem annyit tehetsz, hogy az állásinterjú idején próbálj meg ne a sajat gondolataiddal foglalkozni. Figyelj a masik emberre, hogy beszél, hogy van felöltözve, nyiss felé. Koncentrálj az adott munkakorre, hogy tudnád ott minel eredményesebb lenni. Inkabb a környezetdre összpontosíts, így el tudod terelni a figyelmed az erzeseidrol! Az agyunk egyszerre csak dologra tud aktivan figyelni! Sok sikert az interjuhoz!
2019. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* egy dologra
2019. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szedj valerianat
2019. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!