Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen munkahely...

Tényleg vannak ilyen munkahelyek? És ha igen, te bevállalnád full egyedül?

Figyelt kérdés
Nővérem mondta, hogy mivel elég rossz az itthoni környezetem, ezért szerinte így nem lesz belőlem semmi, ha itt maradok. Azt mondta vannak ilyen bentlakásos munkahelyek, ahol adnak szállást meg kaját és elég jó a fizetés is. Én neten szinte csak ilyen idősöket gondozó munkákat találtam, ami ilyen. Egyrészt az a kérdésem, hogy tényleg vannak-e ilyen munkák, ha igen van-e olyan köztetek aki ilyen helyen dolgozik, ha igen mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban? Valamint érdemes ekkorát kockáztatni? Igaz, hogy nagyon mérgező szüleim vannak,de mégis egyedül nekivágni az ismeretlennek... Végül is legalább tapasztalatot szerzek.
2019. nov. 25. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Rokonom dolgozott kint, időseket ápolt. Ott kint ez bevett dolog. A gondozó ott lakik az idős emberrel és segíti mindenben ami a szerződésben benne van. Tehát van aki a háztartás is vezeti... és emellett ellátja a sokszor magatehetetlen nénit/bácsit. Azért ehhez hozzátartozik, hogy ha például olyan problémái vannak, akkor fürdeni és tisztába kell tenni vagy esetleg szenilis elesik és a földről fel kell tudni emelni. Te felelsz, hogy rendesen szedje a gyógyszereit stb.
2019. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyári munkák esetében szokott lenni szálláslehetőség munkásszállón. Ha bírod a gyári munkát és tényleg annyira szar otthon, akkor nincs mitől félned. Mi lenne olyan kockázatos ebben? Max. visszamész a szörnyű szüleidhez...
2019. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok videki hotel is ad szobat es ellatast. Evekig csinaltam. Ha birod a bezartsagot, a varos hianyat, de szereted a termeszetet, akkor a hotel is megoldas.

Sok penzt lehet sporolni.

2019. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lovászok, mezőgazdasági munkák, stb.-nél gyakori az ilyen,
2019. nov. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!