Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzik az SJW-k (Social...

Miért érzik az SJW-k (Social Justice Warriorok) a késztetést, hogy mindig mindenben kifogást találjanak?

Figyelt kérdés
Most olyanokat olvastam,hogy nem tetszik nekik,hogy a The Mandalorianból a címben a man szó szerepel.Van,akinek nem tetszik,hogy kevés a nő a sorozatban.Kérdem én,nem lehetne hogy egyszer az életben úgy lehessen élvezni egy filmet vagy sorozatot,hogy abba nem kötnek bele mindenáron?
2019. nov. 26. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

pedig a mandalorian egyértelműen az a disney fos mint az általuk készített szánalmas star wars folytatások voltak, a sztorija tökszar és telenyomják mindenféle cukisággal.

Közbe a mandaloriaknál qrvára nincs ilyen hogy nem vehetik le a sisakjukat, és qrvára nincs olyan mandalóri sisak ami úgy néz ki mint a valami spártaié. A jetpacket is nagyon hiányoltam a sorozatból, de azt megbocsátottam volna ha csak egy picit izgalmasabb lett volna a sztori

2019. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

@A nagy károly


Az S1E3-ba már volt jetpack. Le vagy maradva. :)

2019. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kösz 2es, igazából a második rész után abbahagytam
2019. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!