Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy börtönviselt...

Milyen egy börtönviselt ember? Szeretnék felvilágosodás kapni

Figyelt kérdés
Miért más mint egy átlag embet
2019. nov. 26. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván nem viccből került be, hanem valamit tett. Na, abban más - egy ártatlan ember nem tette meg, és legtöbbször nem is képes megtenni bizonyos dolgokat.
2019. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen embert. Párszor egy társaságban voltunk közös ismerősök révén. Azt is mondhatnám, hogy semmiben sem más. Vele is ugyanúgy tudtam beszélgetni, mint bárki mással. Nem volt ráírva, meg nem is viselkedett máshogy, mint mások.

De persze sokan visszaesnek, nem élnek normális életet. Ő is visszakerült. Szóval szerintem számít, hogy mit tett, és miután kijött, hogyan él.

2019. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapból csak annyiban, hogy van ilyen irányú tapasztalata. Persze számít hogy milyen sokáig ült, mennyire viselte meg, mennyire bánta meg amiért oda került, és kezdett új életet, de a legtöbbekről meg nem mondod, hogy voltak börtönben.
2019. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok dologtól függ: mi miatt került oda, előtte milyen élete volt, mennyi ideig volt börtönben és milyen jellegűben, ott milyen hatások érték, mikor jött ki, azóta milyen élete van stb. Nem érdemes ennyi infóból messzemenő következtetést levonni vagy ítélkezni, minden ember története és jelleme más.
2019. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akit én ismerek verekedik nem dolgozik iszik
2019. nov. 26. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Gàtlàstalannak làtom öket.

Többet ismerek,rendkivül extrovertek, jofejek, tudbak alkalmazkodni, udvarias lenni, de manipulalni befolyasolni is, cinkosokat, haverokat szerezni a celjaikhoz ill bepalizni masokat, joval alacsonyabb szinten van a felelösseg tudatuk es lelkiismeretük, mint az àtlagnak, joval lazabbak es nem szoronganak görcsölnek, a nözés is könnyeden megy.


Altalaban esszel élnek csak illegalis dolgokban vallalkoznak.

En ismerek par olyat aki nem visszaesö lett hanem ezt a kapacitàsàt (okos es jo kapcsolatteremtö kognitov kepessegü)befektette legalis dolgokba. Altalaban iranyíto dominans jellemüek. Veletlenül sem szerencsetlen màrtir siros anyamasszonykatonàk.

Rendszerint hamar önàllosodtak mivel eleve a csaladi hatterük is zürös, vagy csak siman fiatalon màr a maguk urai lettek. Szoval egyik sem anya szoknyaja mellett èl ès èlt addig se.

2019. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*nincsenek gàtlàsaik: ugy ertem nem izgulnak, szorpngnak görcsölnek semmin,a gondok mögé neznek lehetösegeket kutatva, nem fognak padlot egy kudarctol


*nincs felelössegtudat: ugy ertem ha hibàztak is, de barmilyen nagyot, kèpesek egy vàllrànditàssal tovabbmenni hogy ez van, igy jàrt.


Tenyleg hianyzik belölük valami èrzelmi gàt, ami viszont szabalykövetö embernel aki mindig megàll a pirosnàl mindent betart, nemes allampolgar azokban benne van viszont.

Pl ö nem izgulnak olyanon sem hogy jaj mi lesz ha a kövi lakbert nem tudja kifizetni, vagy kocsiban kell aludnia aztan par napot stb

2019. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs hangja ha szellent
2019. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!