Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintem ez nagyon ciki...

Szerintem ez nagyon ciki volt. Neked mi a velemenyed erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Ma jövök haza busszal.Csak egy 4es ülésen volt hely,leültem,aztán mellém leül egy idős bácsi.Elindul a busz,és elkezd nekem mesélni,meg kérdezgetni,hogy hány éves vagyok,hova járok iskolába,stb.Eleinte nem válszoltam,de után igen,mivel nemes egyszeeűseggel ott volt az aurámban,és bökdösött.A nevemet nem arultam el.Kérdezte,hogy van-e férjem(jesszus,azért nem nezek ki én felnőtt nőnek,16 vagyok!)aztán mondtam,hogy nincs,ő meg azt mondta,hogy nem hiszi el,hogy egy csinos nőnek nincs férje.De ha tenyleg igy van,ígérjem meg neki(!!!!)higy egy erős,gazdag férfihez menjek hozzá,és hogy ne dolgozzak,mert nő vagyok.De ezf így full hangosan,és aki a közelemben volt,mindannyian odafordultal,és így furcsállóan bámultak.Plusz a bácsi elfelejtett leszállni,azt is rámfogta,hogy "csalfa" asszony vagyok.Olyan nevetséges vilt az egész,örültem amikor leszálltam.Mindenki bámult konkrétan.Komolyan mondom félek,hogy megegyszer összefutok vele.

Szerintetek is nagyon gáz volt?

Most azért írom ki,mert már egy csomó ideje ezen kattogok.



2019. nov. 27. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Talán nem kéne íncselkedned idegennekkel a buszon és akkor nem tartanának mások csalfának!
2019. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De basszus!Ott ültem a sarokban,nyakig behúzott téli kabátban,sállal,sapkában,neztem ki az ablakon,és mint ahogy mondtam,először nem is válaszoltam.
2019. nov. 27. 17:41
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyenektől én gyerekként szimplán féltem. Nem mertem válaszolni és direkt magam elé bámultam. Aztán azóta felnőttem és stílust változtattam velük szemben. Ha bárki ilyesmit próbál meg én felállok és hangosan közlöm vele, hogy ne zaklasson. Odébb ülök, vagy simán állok.


Nem szabad hagyni, mert felbátorodnak és fogdosni meg nyomulni fognak.

2019. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És csak ő beszélt,én meg ha rámnézett csak bólogattam,de egyszer sem néztem a szemébe.
2019. nov. 27. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Szóval flegmáztál, kelletted magad, aztán meg már be nem állt a szád? Jól van na, csak szivatlak, az öregek sokszor furák, lépj túl rajta minél előbb! :)
2019. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Az idős emberek már nem mindig tudják hogy mit csinálnak! Legközelebb figyeld hogy a buszon van e, és próbáld elkerülni, esetleg mindig ülj valaki más mellé, ha van hely. Az első válaszoló egy idi*ta
2019. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tehetsz róla, vannak ilyenek sajnos. De ne félj, ez azért nem mindennapos szituáció.
2019. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem neked ciki hanem neki. Gondolom azért néztek, mert sajnálta hogy pont melléd ült le és hál istenek nem melléjük. Plusz az emberek a buszon unalmukban szeretnék hallgatozni.
2019. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyenre szimplán nem kell reagálni vagy erélyesen rászólni, hogy nem szeretnél beszélgetni.
2019. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki,te nem csináltál semmit. A bácsinak volt valószínűleg mentális problémája.
2019. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!