Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha behívnak a seregbe harcolni?

Figyelt kérdés
Pl: Ez volt életed álma/három napig meg se szólalnál/elbújdosnál

#halál #háború #nő #harc #fegyver #csata #női munka #női háború #női fegyver #női lovag
2019. nov. 27. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nevetnék. Annyi betegségem van, hogy semmire nem lennék jó.
2019. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor kiderül, hogy a magyarok 95%-a beteg. Ugyan ezért nem adnak vért.
2019. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Körbenéznék, hogy mikor kerültem Izraelbe... o.O
2019. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan, vérszegény vagyok, nem adhatok vért. Se plazmát. Pedig azért pénzt is kapnék.
2019. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Sokat gondolkodtam már erre. Nagyon nem örülnék neki, próbálnék kibújni alóla valahogy. Ha mégis kivinnének a harctérre, amilyen gyenge és gyáva vagyok szerintem sokkos állapotban remegnék valahol elbújva, aztán vagy én lőném fejbe magam, vagy nem tudom mi történne. Ha kimennék élesbe harcolni, az első 5 percben meghalnék.
2019. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Én mennék. Bujkálásnak elmenekülésnek nem látom értelmét mert ha akarnak úgy is megfognak találni. Ha külföldre megyek ahhoz pénz is kell, plusz ha háború van akkor határok le lennének zárva, vagy nagyon szigorú ellenőrzésen kell átesni hogy átmehessek amin tuti buknék mert rögtön látnák a rendszerbe hogy besoroztak és akkor már automatikusan visznek is. Ha meg itt belföldön bujkálnék tuti megtalálnának szóval ennek értelmét nem látom.

Én mennék aminek a vége úgy is az lesz hogy alkalmatlannak találnak és úgy kivágnak hogy az nem igaz.

2019. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

Ez érdekes lenne ha pl lányok háborúznának bármelyik szomszédos órszág lányai ellen.

Szerintetek kik ellen milyen eredménnyel harcolnának?

2019. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Én állatira örülnék, mert mindig is tűzszerész akartam lenni, csak hát az a fránya mentális betegség... :)
2019. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Hááát... alig látok szemüveg nélkül és kb. azt se tudom, a puskának melyik végét kell megfogni, szóval ha az nem játszik, hogy halálra röhögtetem az ellenséget, akkor meg lenne ez az ország bszva, hogy pont az én segítségemre szorul.
2019. nov. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Am tényleg most derül ki,hogy itt mindenkinek ilyen-olyan betesgsége van:D Kifogásokat olyan könnyű gyártani. Nyomik.

Én mennék, max kinyírnának. De legalább nem bújdosnék meg nyafognék . 24N

2019. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!