Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már úgy valaki, hogy...

Volt már úgy valaki, hogy céljai voltak és nem érte el azokat? Nekem még vannak, de nem tudom, hogy kezdjek a megvalósításukhoz? Valahogy úgy érzem, mintha a sors nem akarná. Egyhelyben toporgok.

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem nem a sors nem akarta, hanem sok-sok gonosz és kegytelen ember. Adjak listát?


Most adtam fel. Már semmi sem érdekel.

2019. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor.
2019. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az életem elmúlt 10 éve.
2019. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Együtt tudok érezni veled. Megannyi hátráltató tényező kísérte végig az eddigi életemet, de nem akarom feladni én sem. Most úgy fogalmazok, hogy áthelyeztem azt a dobozt egy olyan szobába amit ritkán használok. Jó ideje pörög az agyam, hogyan érjem el azt amit szeretnék, de nem jöttem eddig rá sajnos. Plusz elég faramuci helyzetben vagyok most anyagilag.


A célom az lenne egyébként, hogy szociológiát/pszichológiát tanuljak, de nem jön ki a "matek". :)


41F

2019. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lemaradt: Szeretek nagyon a fentebb említett szociálpszichológia irányban olvasgatni, de az nem fog a kezembe papírt adni.

(egyébként nagyon jó "field trip" ez a fórum, ezért IS szeretek ide járni 😅)

2019. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok célom elértem, de messze nem az összeset. Volt több is, amikről le kellett mondanom sok sok próbálkozás után, mert beláttam, hogy nem reális. Ilyenkor átgondolom alaposan és stratégiát váltok, keresek valami mást, ami pótolhatja, elindulok egy másik irányba.
2019. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!