Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Édes anyámat meg harapta egy kis termetű kutya ,reggel mikor ment dolgozni ,de a gazda se bocsánatot semmit nem kért még neki állt feljebb ,elég mély sebekei lettek a vádlián ahogy meg néztem közelebbről!

Iyenkor mit tudok tenni ha esetleg össze futok a kutya gazdájával,mert felénk szokta sétáltatni, egy barna csivava volt,de tiszta ideg beteg egyébként,az enyémet a közelébe se engedem ,neki ugrik !

Előre is nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat .


2019. nov. 28. 11:11
 1/3 pelgrim ***** válasza:
Talán orvoshoz kellene menni...
2019. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem akar még ..de ez volt nekem is az első ötletem,köszi mellesleg
2019. nov. 28. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos, ott jegyzőkönyvet felvenni. Aztán szólni a hatósági állatorvosnak. Ha esetleg nincs rendesen beoltva a kutya stb. akkor megfigyelés alá helyezik az állatot. Ennek a költségét a gazdán hajtják be, ha már bocsánatot nem kér legalább fizetni fog...
2019. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!