Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki milyen kalandos és változat...

Ki milyen kalandos és változatos életet tudhat már maga mögött? Plusz természetesen ami még előtte van.

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy fiatalon már elköltözött otthonról, egyedül tartotta el magát aztán valahogy kikerült külföldre vagy hajóra, majd újra hazajött, elment máshova dolgozni szóval olyan hogy tényleg mindent kipróbált már nagyon fiatalon és nem egy munkahelyen ragadt le évekig amit mondjuk nem is szeret, de mert lépni és tenni.

Jelenleg lassan két éve dolgozok a városomban olyan munkahelyen amit utálok (csak a munkatársak miatt szeretek bejárni) és szeretnék lépni csak nem merek pedig mindig sok külföldi munkát nézegetek meg hasonló. Nem akarom, hogy elteljen felettem az élet és unalmasan és változatosság nélkül teljen el.. 20-as éveim elején járok még, sok lehetőségem lenne még bármire mégsem teszek érte.. mások élettörténetei egy kis motivációt adnak és fel is nézek az adott személyre, hogy milyen bátor és talpraesett amiért lépett.



2019. nov. 28. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Feladtam a nyugalmas jólétet, a biztonságot. Úgy döntöttem keresem a kalandot, a veszélyt, a bizonytalanságot. Itthon maradtam.
2019. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Életművésznek mondhatom magamat. Van állásom, de nem szeretem,nem vagyok benne jó, szinte megtűrt ember vagyok a csapatban. Elvégeztem pár képzést, de nem használom.
2019. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

19 évesen költöztem el otthonról, azóta nincs kapcsolatom a családommal. Az első 6 évem azzal telt, hogy talpraálljak, anyagilag és mentálisan is, de azóta már éltem 3 országban (most is külföldön élek), volt 5 munkahelyem, elutaztam 54 országba, volt ahová stoppal, kipróbáltam pár extrémsportot, rengeteg különféle élményt szereztem.

A világ egyik legkárosabb dolga a komfortzóna, az élet tényleg azon kívül kezdődik :)

2020. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Közel 9 éve dolgozom különféle irodai munkákon és kb 1,5 évente váltottam. A legújabb helyemen, már a belépés előtt is ezt szóvá tették, "kilenc év nyóc munkahely" címszó alatt. Valamivel, hol 10-esekkel, hol egy százassal az átlagnál jobban kerestem mindig is. Ez hol egy csomó spórolásra, hol egy napról-napra élésre volt elég. Anyagilag. Mentálisan, lelkileg, neaggyisten spirituálisan meg: közel semmire.


De: nem tudtam rendes karriert befutni mert közben nem állt le az agyam egy percre se! Unalmas feladat tím míting hátán és én közben mindvégig azon agyaltam hogy hogyan lehetne ebből kitörni. Időnként a kitörés túl jól is sikerült :) És váltottam, újrakezdtem stb. Utazásokat tettem, mikrovállalkozást indítottam "hozott anyagból", elkezdtem tanulni egy teljesen új területen és mindjárt lediplomázok, közben már azt számolom mennyi pénz kell a teljes átálláshoz és mikor lesz a következő hosszabb szabadságom...


Sokat váltottam, sok idő kimaradt és azt mondom ebből kellett volna még több! Lehetett volna "rendes karriert" befutni, de az se biztos hogy ép ésszel kibírtam volna... nagy tanulság nekem is hogy legnagyobb kockázat a biztosra törekedni...

2020. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van több végzettségem, diplomám, egy kivételével minddel kitörölhetem. Nincsennek jó helyeken ismerőseim. . Vagyonőrködök.

Pár havonta váltogatom a munkahelyeimet.

Egyedül élek 22 éves korom óta.

Nincs senkim.

Most egy új képzésre akarok menni amivel remélhetőleg lesz jó munkám.

2020. máj. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!