Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 év felett is jellemző...

20 év felett is jellemző lehet a srácokra, hogy dedós módjára piszkálják azt, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Az "enyém" pl. nagyon gyengén rugdossa a lábfejemet a pad alatt órán, amikor szakadt farmer van rajtam, egy ujjal megböki a fedetlen bőrfelületemet, buksisimit is kapni szoktam tőle. Viszont eddig semmi ennél egyértelműbbet nem tett. Ha nem ezért csinálja, fogalmam sincs, miért.
2019. nov. 28. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
30,40 felett is jellemző, de akkor inkább már szóban csipkelődnek. Igazából egyénenként változó.
2019. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Jellemző, én inkább arra lennék kíváncsi miért kellene egy 20+ feletti embernek egy besavanyodott embert játszania, aki szigorúan ragaszkodik a szabályokhoz.

Neked miért jó hogy 20 év felett úgy viselkedsz mint egy 40-50 éves? Erre szeretnék választ kapni :)

2019. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha bszogat, miért gondolod, hogy tetszel neki?

Én a hülye embereket szoktam, akik irritálnak.

2019. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

40-50 évesen miért kellene besavanyodni ennyi erővel? :D

Ha irritálnám, kétlem, hogy hozzám akarna érni, vagy hogy örömmel beszélgetne velem, alapvetően kijövünk egymással.

2019. nov. 28. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Itt valaki nagyon savanyú :/
2019. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnéztétek a házszámot, engem nem zavar különösebben, mosolyogni szoktam rajta, de attól még tény, hogy létezik felnőttesebb módja is a bárminemű közeledésnek.
2019. nov. 28. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
21. század, női egyenjogúság. Ha akarsz tőle valamit, de ő nem lép, akkor lépj te. Ha meg nem, akkor koptasd le. Ennyire egyszerű a dolog.
2019. nov. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most voltam egy randin. A srác egész nap huzogatta a hajam és kigancsolt. Nagyon gáz volt xdd én szeretem ha piszkálnak mondjuk olyan pikánsabb dolgokkal ;) nem ilyen dedos hulyesegekkel
2021. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!