Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz kedve van a körülöttem...

Rossz kedve van a körülöttem levő embereknek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanság a barátaim, barátnőim nagy része rossz kedvel jönnek iskolába, iskolán kívül is hasonló. Próbálok feldobni mindenkit és néha sikerül is, de azt érzem hogy nekem is egyre rosszabb a hangulatom. Mostanság kedvem se erőm sincs, magamat se másokat felvidítani. Mit kéne tegyek? 16f

2019. nov. 28. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Tök kedves vagy hogy erre is figyelsz!

Nem sokan törődnek ezzel...

Engem általában az időjárás nagyon letud lombozni, de ha figyelek magamra és a megszokottnál tudatosabb vagyok, akkor megtudom teremteni magamnak és ezzel a körülöttem lévőknek is a jó kedvet.

Legegyszerűbb kiváltani bármiféle értelmét úgy lehet, ha beszélgettek és hogyha kell akkor sokat.

Sajnos se téged se az osztalytarsaidat nem ismerem, így nehéz lenne megmondani, hogy, őket mivel lehet felviditani, de egy kis emberiség, mindig jó kedvre deríti az embereket, szóval mosolyogj és nézz kedvesen rájuk és érintsd, simogasd, ölelés meg őket és fogj velük kezét/pacsizz velük.

Hidd el ezektől csak jobb kedvük lesz, és neked is.

2019. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!