Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem baromi igénytel...

Csak szerintem baromi igénytelen, ha egy férfi ujjatlan felsőben rohangál az utcán?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Az még csak-csak, na de az atlétatrikó....
2019. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, vannak fokozatok! :D


Én azt bírom, amikor a sportos alkatúak mondják, hogy "méééé, a dagadtaknak, meg a gilisztáknak lehet, csak rajtunk zavar?4!".

Nos, rajtuk valóban egy fokkal kevésbé gáz, de attól még egyáltalán nem szerencsés!

Nem hiszem el, hogy nem lehet legalább egy rendes pólót felvenni.

2019. nov. 29. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem otthon punnyadnál a 23-as hurkapálcika karoddal, nem lennél ilyen frusztrált, és rohangálhatnál te is.

De egyszerűbb leszólni azt, aki tett is azért, hogy nézzen ki valahogy.

Miért nem mondod el nekik, milyen igénytelenek? Lehet egyből valamelyik háztetőn folytatnád a bámészkodásodat...

2019. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem speciel nem zavar, legfeljebb télen tartanám érdekesnek!:)

Miért "igénytelen" pl. ez a srác?

[link]

vagy ez?

[link]

és ő?

[link]

2019. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is taszító, ha egy férfi ujjatlanban van főleg amikor ott virít a hónaljkutya.
2019. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem testalkattól függetlenül ez egy kellemes nyári viselet és ha jobban érzem magam így, akkor nem érdekel, hogy valaki szerint taszító, az sem különb amikor a sima póló csurom víz valakinek a hónaljánál. Igen, izzadásgátló deo is van, az megint egy hasonlóan értelmetlen vita, akinek tetszik használja, akinek nem, az nem...
2019. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor zavar, ha oldalt olyan mélyen ki van vágva, mintha igazából csak egy lyukas lepedőt húzott volna a fejére. De női alternatívaként ugyanezt gondolom az olyan haspólókról is (ha annak hívják egyáltalán), amik csak egyszer körbefogják a lány melleit (semmi vállpánt, vagy egyéb), de minden mást mutatnak.
2019. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Régi divat még talàn az ABBA meg Elton John korszakbol.

Nekem nemis igénytelennek hat hanem röhejesen.

2019. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjatlan pólót én is utálom, de az atléta egy izmos férfin a gyengém, akár gáz, akár nem.
2019. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem igénytelen.Miért baj,ha nyáron nem akar megsülni? Nyílván nem a színházba való,de sportoláshoz,és simán az utcára nyári programokhoz miért probléma,ha egyszer kényelmesebb? A sportos (nem mesterségesen felpumpált) testalkaton meg kifejezetten jól áll.
2019. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!