Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó alakom van?...

Szerintetek jó alakom van? Olyan 50kg körül vagyok 162 centivel?

Figyelt kérdés
Mindig elégedetlen voltam az alakommal, pedig mások azt mondják hogy jó. Nyáron nem merek fel venni haspólót sem rövid gatyát pedig szinte kocka hasam van. Mégsem vagyok elégedett.

2019. nov. 29. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Biztos vagyok benne.
2019. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Attol még lehet uborka meg körte feneked meg melled stb

A pasiknak ugy is mindegy csak nö legyen

2019. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ebből nem lehet megmondani, hogy jó alakod van -e, nem mindegy, hogy milyenek az arányaid, hiába vagy vékony. Egy szint után viszont már nem tudod befolyásolni, úgyhogy nem kell örökre elégedetlennek lenni, szeresd a tested, úgy, ahogy van.
2019. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek más a "jó alak.
2019. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én addig faggattam erről a barátnőimet, míg azt nem mondták, hogy ,,csak azért, mert kicsi vagy", és igazuk volt. Mivel alacsonyak vagyunk, nem olyan hosszú a lábunk, kicsit tömörebbek vagyunk...ha ugyanilyen arányokkal magasabbak lennénk, csinosabbaknak látnának.

Amúgy járj el edzeni :)

2019. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudjuk megmondani.
2019. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!