Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélye egy...

Szerintetek lenne esélye egy magyar embernek világhírű énekessé válnia?

Figyelt kérdés

Ha valakiben megvan az a bizonyos X faktor, és nem hoz olyan rossz döntéseket, mint hogy jelentkezik magyar tehetségkutatókba, és erre az országra korlátozza a hírnevét.

Aki legalább olyan szinten híres, mint amilyen hírnevet Palvin Barbara elért modellként. Vannak más magyar modelljeink, akik szintén szép sikereket értek el, na de ő tényleg híres híres.


2019. nov. 29. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Több itthon nagyon sikeres énekesünk próbálkozik külföldön is, de még egyiküknek sem sikerült.
2019. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
seress rezső annó a szomorú vasárnappal világhírű lett ^^
2019. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2! "seress rezső annó a szomorú vasárnappal világhírű lett ^^" MINT ÉNEKES??????
2019. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lenne esélye, de nagyon keményen meg kéne küzdenie érte.
2019. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
Lenne csak jó korba és jó műfajba kellene születnie. Pl. Zámbó Jimmy mekkora power metal énekes lehetett volna...
2019. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 napra biztos befutna egy szàmmal, aztàn leàldozàs.
2019. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy hol vág bele és milyen nyelven. Országon belül legtöbbször olyanok vetik meg lábukat és válnak elismertté, akik magyarul énekelnek. Eljuthat a zenéjük külföldre, biztos lesz pár ember akinek tetszik is, de ugye többnyire senki sem érti a szöveget, ezért nem lesz populáris. Magyarországon elinduló énekesek/zenekarok akik meg angolul énekelnek, általában nem futnak fel annyira. Ezekből következik, hogy ha van esély, az szerintem a külföld. A karriert Amerikában vagy Angliában elindítani. Csak ugye annak sokkal kisebb az esélye, hogy ott összejöjjön bármiyen elismertség.
2019. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemrég értem haza egy budapesti koncertről, ahol magyar együttes magyar dalokat adott elő. Mögöttem külföldiek ültek, angolul beszéltek. Azért ha valaki képes elmenni külföldre egy itthon is kevésbé népszerű együtteshez, az már félig-meddig világhírnév. Októberben én is voltam külföldön helyi nyelven zenélő duónál, meg is lepődtek amikor megtudták, hogy honnan jöttem.
2019. nov. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ötöslottó esélyesebb.
2019. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek volt esélye az elmúlt években, az Király Linda. Hangja megvan hozzá, Amerikában nőtt fel, ismeri az ottani közeget. Voltak dalai, aminek Rodney Jerkins volt a producere, énekelt duettet Eric Benét-vel. Nem tudom, miért nem lett belőle nagyobb sztár.
2019. dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!