Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt mèg a règi feloszlo...

Vannak itt mèg a règi feloszlott chatzys közössègek egykori tagjai?

Figyelt kérdés

#chat #Chatzy #darkforest
2019. nov. 30. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Azok már feloszlottak? Pedig még csak két éve annak ha jól emlékszem. Hívtak engem is, de nem mentem mert előre láttam, hogy nem lesz valami hosszú életű dolog. Egy valakiről tudok aki még itt van, másokkal nem tudom mi történt.
2019. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fel sajnos teljesen. Pedig ígéretesen indult,majd többször is pròbáltuk újraèleszteni,de végül annyi lett neki,a kamus emberek miatti sok veszekedès miatt.
2019. dec. 8. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha vége lett, biztosan sok érdekes, tartalmas beszélgetés folyt ott a veszekedésektől függetlenül. Ide meg visszahúzott a szíved vagy hiányzott az életedből a piros "1 új üzenet" felirat ahogy nekem is? :-) Komolyan, valamelyik nap ezzel álmodtam... Ha jól emlékszem régen azért itt is elég keményen nyomtuk a tömény filozófiát. Voltak olyan hosszú hozzászólások, hogy ha piros bársonyszőnyeget csináltunk volna belőle leterítve simán elért volna az Alma utcától Budapest belvárosáig (ez most jóindulatú kedveskedés akart lenni részemről). Volt jó sok különös, de jófej grafomán szerzet az biztos, legalábbis amennyire még vissza tudok emlékezni. Nem tudom, de szerintem itt is maradhatott volna szinte mindenki ha a fejlesztők és a moderátorok személyét jobban tiszteltben tartjuk; így utólag visszagondolva Nekik is sokszor igazuk volt, hiba volt összerúgni velük a port mert egyébként ha valaki normális az más portálokhoz képest itt láthatóan sokkal toleránsabb és tisztességesebb bánásmódban részesül. (Meg hát Ők is csak emberek és nyilván rosszul esik Nekik ha indokolatlanul reájuk rontanak.) Ezen túl pedig biztosan számít, hogy mekkora az oldal látogatottsága mivel akkor gondolom több hirdető érdeklődik a reklámfelületek iránt. Legyünk jóban egymással, ne veszekedjünk, ne bántsuk egymást mert szerintem mindenkinek ez az érdeke. :-) Akkor a felhasználóknak van egy jól használható (és időtálló) nyilvános felületük ahol diskurzusokat folytathatnak, az üzemeltetőknek pedi megvan belőle a tervezett bevételi forrásuk. Na mindegy, majd meglátjuk miként alakul, ha befagytak a chatzys közösségek biztosan lesznek akik visszajönnek ide mivel ez tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak. Azt javaslom ebben az esetben tartsuk tiszteletben egymást a fejlesztőket és a moderátorokat is beleértve, meg azokat a fiatalabbakat is akik azóta jöttek és normálisak, akkor lehet megint kialakulhat itt egy jó közösség ami mindannyiunknak előnyére válhat. Segíthetjük, támogathatjuk egymást tanácsokkal az élet ügyesbajos dolgaiban. Barátok legyünk és ne ellenségek, számomra ez a legújabb és legfontosabb filozófia. :-) Ha jól sejtem kedves kérdező, akkor Te is valami efféle békülékeny szándékkal tértél vissza. Na, ne nosztalgiázzunk túl sokat nehogy agyunkra menjen, előre a pampákra vagy mi, ahogy Salinger haverom mondaná...
2019. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gooku ***** válasza:

Heló, én itt vagyok, egy másik névvel!:)

Szóval a válasz a kérdésre: Vannak.:)

2019. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gooku ***** válasza:
Amúgy BUÉK.:)
2019. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak. De olyok is vannak, akik már nem élnek onnan..
2020. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. És kik?
2020. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik admin. A nevét nem akarom kiadni nyilvánosan. Ha érdekel írj privit.
2020. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 piriiiii ***** válasza:
Én itt vagyok.
2021. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még él az utód-utód chat más platformon
2021. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!