Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság hogyan vigyázzon...

Manapság hogyan vigyázzon magára egy nő minél jobban?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, internetes dolgok, közösségi médián való viselkedés, közlekedés, esetleg ha tudtok ilyennel foglalkozó oldalakat azt is megköszönném.

Konkrétan azért van bennem ez a félsz, mert a csapból is az folyik hogy xy eltűnt, megerőszakolták stb.

És én szeretnék a lehető legbiztonságosabban élni.

Mindenféle tanács érdekel.

Amit eddig teszek:

-fb on teljesen privát a profilom, csak ismerősök láthatják a dolgaim, és az ismerősök = család +közeli ismerősök.

-bulizni sose szerettem úgyhogy nem járok

-igyekszem nem este kimenni, de egyébként 9 nél később nem jöttem még haza

-kerülöm a kihalt helyeket

Tervben van egy önvédelmi tanfolyam is.

Ezeken kívül milyen tanácsaitok vannak?

Jelenleg van kapcsolatom, de mire kell odafigyelni ha új emberekkel ismerkedem?

Előre is köszönöm :)



2019. nov. 30. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

utcán.

Az a legjobb ha biztonságos helyen élsz, és nem jársz olyan helyekre, ami kihaltak vagy szegények.


De meg igy sem biztos, sot, onnan is elrabolhatnak teged.

2019. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lakóhelyes dolog nem nyerő teljesen, az emberkereskedők rendszerint a módosabb környékről gyűjtik be a kuncsaftokat.


Az investigation Discovery-t nézve kb semmiről nem lehet rájönni, kiből mikor jön elő az állat.

2019. dec. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Az egészségedre sem ártana odafigyelni, mivel az egészség a legdrágább kincs.

Egészséges vitamindús étkezés, rendszeres testmozgás, napi minimum 2 liter víz elfogyasztása, lelki harmónia keresése, meditálás, stresszkezelés megtanulása.


A fenti szövegre reagálva: ezért nem jó, ha állandóan nézel híradót, vagy olvasol híreket, mivel direkt a félelemkeltés az eszközük. Te pedig jól bekajáltad, mert már szinte pánikrohamod van, akár lehet mondani, hogy lassan üldözési mániád is lesz.

A vonzás törvénye értelmében, amire leginkább fókuszálunk, azt vonzzuk be az életünkbe.

2019. dec. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nézek híradót. Ezekbe mind belefutottam.

Ez nem pánik, egyszerűen szeretnék többet megtudni a témáról.

Nyilván nem a Hős utcából teszem fel ezeket a kérdéseket...

Azt tudom hogy sokszor a férfi akivel kapcsolatban van a nő, az követ el valamit. Erre is kérdeztem, hogy ismerkedéskor mire érdemes odafigyelni.

Tudom hogy nem lehet jól kiszűrni de biztos van egy két pszichológiai jel.

Az egészségi állapottal foglalkozással egyet értek.

A többi választ nem értem, az hogy ne legyek idióta, nem válasz.

2019. dec. 1. 07:16
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem lehet normálisan válaszolni?

Megmondtam hogy nem érdekelnek az ilyen válaszok. Feltettem egy kérdést, arra válaszoljatok!

Most betelt a pohár, jelentem az összes olyan választ, ami nem a kérdés témájához kapcsolódik. Komolyan mondom, kiakasztó. Már miért lennék attól paranoiás mert szeretnék vigyázni magamra.

Na szóval aki ezentúl offol az jelentve lesz!

2019. dec. 1. 08:58
 6/15 A kérdező kommentje:

Na már törölték is azokat a válaszokat. Köszönöm a moderátoroknak a gyors munkát.

Légyszíves innentől csak releváns válaszokat adjatok.

2019. dec. 1. 09:10
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy töröltetted az előző válaszoló hozzászólását, arról, hogy ne legyél paranoiás, attól még igaza van, akár tetszik, akár nem.

F.sol mindentől. Egy normális hétköznapi ember NEM megy önvédelmi tanfolyamra, hacsak nem a 8. kerület egyik sikátorában lakik.


De akkor még szerezz be egy bicskát, gázsprayt, sokkolót is, hogy a paranoiádat csillapítsd.

Ja, és ne állj szóba idegenekkel, ha anyád nem tanította volna meg neked.


És mi van, ha egyszer fél 10-kor kell hazamenned? Akkor el se indulsz? Ha még élsz kb 60 évet, ilyen pánikban akarod leélni?


Nyugodj már meg kislány, még migránsok sincsenek az utcáinkon, hogy így kéne viselkedned.

2019. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

A golyóálló mellényt se felejtsd el, de lehet, hogy rögtön egy teljes lovagi páncéllal kéne kezdened, ha azt hordod akkor biztos nem lesz baj.

Szerintem is beteges már az ilyen mértékű félelem.

2019. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oke el lehet húzni a fenébe. Szánalmas hogy nem tudtok szöveget értelmezni. Ha én önvédelmi tanfolyamra akarok menni sőt ha én paranoiás akarok lenni az az Én dolgom. Világos?

Ez egy kérdés amire választ akarok.

Ha ezt nem tudod tiszteletben tartani akkor menj el oda ahol érdekel valakit a véleményed.

2019. dec. 1. 09:28
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Csak akkor kérlek ne hazudj, hogy ez nem pánik és nem vagy paranoiás (ahogy az előző kommentjeidben tetted), miközben az utolsó kommentedben bevallottad, hogy paranoiás vagy.

A kérdésre válaszoltunk, nem tudom, hogy mit pattogsz még.

2019. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!