Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jövök ki egyik testveremme...

Nem jövök ki egyik testveremmel sem, voltatok már hasonlo helyzetben? Baj ha nem vagyok veluk joban? 19l

Figyelt kérdés

Három testverem van, egyikkel sem jövök ki.

Van egy 16 éves lány, ő nekem mindenben az ellentétem volt idő mikor kijöttünk de az csak azert volt mert rá hagytam mindent es nem áltam le vele ellenkezni.

Teljesen más neveltetest kapott, neki mindig mindent megvettek, nyávogott egy kicsit és igaza lett akármi volt itthon. Külsőre is meg belsőre is teljesen az ellentétem. Egyszeruen nem birom elviselni, már nem is beszélek vele hiába egy házban lakunk. Nem szolok hozzá.

Van még egy 25 és egy 24 éves báttyám, velük sem jövök ki.

Már nem laknak velünk, a nagyobbikkal egyáltalán nem beszélek nem is jár ide , irigy, és mondhatom azt is gonosz, 600 ezret keres es mikor anya ker tole egy ezrest nem ad. :) nem is mondok tobbet rola

A 24 eves csak akkor jon ide mikor kell neki valami, amugy mikor atmegyunk hozzajuk hmmmm ezt mondják :)

A lány testveremmel mindketto azt csinal amit akar hiába egyik percbe lehordjak mindenmek ha hozzá szolnak ugyanugy joban van velük. En nem vagyok ilyem

Befejeztem az összessel....

Komolyan en mar nem beszelek egyikkel sem, ha kérdeznek valamit esetleg, válaszolok de egyáltalán nem foglalkozok már velük.

Én nem érzem azt hogy azert mert a testvereim joban kéne velük lenni ha nem találom velük a közös hangot


Voltatok hasonlo helyzetben?

Szerintetek baj ha nem vagyok veluk joban?

Muszaj veluk joba lenni azert mert a tesoim?


2019. dec. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért nézd meg azt is hogy,Te hogy viselkedsz velük! Keresd azt bennük amiért szeretni lehet őket ne csak a hibáikat találd meg!

Szerintem szuper hogy vannak testvéreid össze kéne tartanotok,persze hogy vannak hibáik,de gondolom Neked is!

Mi többen vagyunk testvérek..de jól kijövünk egymással mindannyian még ha nem is értünk mindig mindennel eggyet!De ha segítségre szorulunk ott vagyunk egymásnak!

Legyél elnézöbb velük!Sok sikert!

2019. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es jól mondja. Az durva ha ebben a mocsok világban még a testvéreiddel sem vagy jóban. Azért én szivesen meghallgatnám az ô verziójukat is.
2019. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én semmi rosszat nem tettem nekik.

Soha nem votunk jóban.

2019. dec. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!