Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ellenőrök miért gyerekeket...

Az ellenőrök miért gyerekeket szivatnak leginkább? Milyen rossz tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Én 4-edikes voltam amikor kicsit később indultam el és futnom kellet a buszra, a busz megállt és felszálltam, bemutattam a bérletem, nem tudtam hátra menni mert tömve volt a busz. Volt két férfi ellenőr, ők elkezdtek velem bunkózni elég megalázóan, amiatt, hogy futottam, én megkérdezem, hogy akkor miért álltak meg? Erre felkapták a vizet, hogy, hogy merek visszaszólni és elkérték a bérletem és megbüntettek 8ezerre mert elvileg valami nem volt rendben vele. (érvényes volt és ki is volt töltve, akár csak a diákom) Nagyon megalázó volt az egész busz előtt?

Nektek van ilyen tapasztalatotok? (tudom nem minden ellenőrre igaz, úgyhogy tisztelet a kivételnek!)



2019. dec. 2. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer 6.-os koromban leszállítottak a buszról, mert a bérletem nem diákigazolvány tokban volt, hanem a pénztárcában. Ők azt mondták, hogy így tok nélkül megsérülhet a bérlet és ezért szabályellenes. Drága édesanyám még aznap bement elkérte a egész szabályzatot és hangosan felolvastatta az ottani ellenőrrel, hogy akkor most mutassák meg azt a szabályt. Vicces volt. :D
2019. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Mert a kisebbet mindig könnyebb csesztetni. 😒
2019. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az igen! Én az egészet eleve a péztárcámban tartom.
2019. dec. 2. 16:19
 4/21 A kérdező kommentje:
#2 hát látod
2019. dec. 2. 16:19
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Mert csak a gyerekeket tudják. Ha egy felnőttnek mondják ugyanezt, az vagy kiröhögi őket, vagy visszakézből olyan pofont ad, hogy kitörik a buszablak.
2019. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván félelmetes emberekkel nem fognak szívózni, azok jegy nélkül is utazhatnak, az sem gond. Majd legközelebb vesz kettöt, semmi gond:D
2019. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

És a gyerekekkel mi a baj? :D

Vagy egyáltalán miért szivatnak? Nem ez a dolguk.

2019. dec. 2. 16:58
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy nagydarab kopasz "autókereskedőhöz" már bezzeg nem mer odamenni soha.
2019. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem nem 1 osztálytársam járt így, ahogy én. Csak ők később.
2019. dec. 2. 17:04
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Mert az ellenőröket csak önmaguk érdeklik, a "veszélyes" felnőttekbe nem állnak bele, mert azok visszaszólnak. De egy megszeppent gyereket könnyű basztatni, volt hogy én szóltam rá 3 ellenőrre mert egy kisfiú csesztettek és bírságoltak, mert 2 mm szakadás volt a bérletén.
2019. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!