Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Középkorú vagy idősebb nők!...

Középkorú vagy idősebb nők! Van, hogy ti is megvesztek valami fiatalos, vagy csajoknak való holmit magatoknak csak mert fiatalabb korotokban olyan nem volt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elvileg az idösebb kategóriába tartozom, és megvesezek fiatalosabb(nak nevezett) holmikat, de nem azért, mert korábban nem volt, hanem azért, mert most tetszik és jól is áll.
2019. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, az is fontos, hogy tetsszen és jól álljon.
2019. dec. 2. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nő, de láttam ma a trolibuszon egy középkorú nőt aki kifejezetten csajosan nézett ki, nem csak a ruhája, hanem a haja is meg minden. Pár pillanatig nem is tudta eldönteni mit látok, azt hittem káprázik a szemem vagy valami jelenésnek lettem szerencsés résztvevője. :-) Totál úgy nézett ki mint egy iskolás tinilány... Mondjuk nem nyomult annyira, inkább csak higgadtan, kedvesen nézelődött, ha jól látta még mosolygott is... De határozottan megfogott, tetszett, nem tudtam a szememet levenni róla...
2019. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!