Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok arról fantáziálni...

Ti szoktatok arról fantáziálni, hogy leléptek, és új életet kezdtek valahol máshol?

Figyelt kérdés
Én minden nap. Nem vagyok megelégedve az jelenlegi helyzetemmel.
2019. dec. 2. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

XD

Ha nem vagy megelégedve a jelennel, akkor ideje tenni s alakítgatni azt...


Akárhova is mennél ugyan úgy a nulláról kellene felépítened magad. (Főleg ha belül vagy hulladék)


Nem bántásból, de ez így van:

A boldogabb, jobb életet meg kell teremteni. Több féle módon kell dolgozni azon: szellemi, lelki, fizikai, mentalitás...stb önismeretre alapozva.


Sok sikert!

A menekvés nem segít semmin.

2019. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ebben az országban esélyed sincs. Megfojt ez a közeg. Amúgy is szerencse kérdése minden. A jó családi és anyagi háttérrel bíró, egészséges, fitt, népszerű emberek könnyen papolnak ilyen értelmetlen közhelyeket, hogy "Mindenki a saját sikere kovácsa" meg hasonlók, mert ők sosem tapasztalták hogy milyen az ha a körülmények nem engednek továbblépni, hiába próbálnál. Az akaraterő sem tud minden akadályt legyőzni.

Egy megoldás van: beletörődni és remélni hogy van következő élet, addig meg kihúzni valahogyan. Én is ezt teszem.

2019. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen és dolgozom is érte. Kb. 1 év múlva fogok költözni.


Amit #2-es írt, azzal teljesen egyetértek. Nálam is ott a rossz családi háttér. Valamilyen szintű anyagi háttér van, mert nem dobnának ki, viszont lelkileg folyamatosan hátráltatnának és lehúznának. Egyetem mellett dolgozom és folyamatosan támadnak azért is, ha így fáradt vagyok. Mert szerintük, ha délig alszom, amikor délutános/éjszakai műszakos vagyok, akkor én lustálkodom.

A haverok között is rengeteg a céltalan alkesz. Sokan, akik haladtak, azok meg elfelejtették, hogy honnét jöttek.

2019. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak fantáziálok róla, komolyan tervezgetek is.
2019. dec. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyre többször, egyre konkrétabb elképzelésekkel.

Úgy is mondhatnám érlelődik lassan a döntés.

2019. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!