Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan embert (esetle...

Hol lehet olyan embert (esetleg lányt) találni, akivel lehet jól, talán sokat is levelezni, chatelni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresek olyan helyet, vagy weboldalt, ahol olyan emberekkel találkozok, akik úgy szintén szeretnének levelezni, chatelni. Már az "összes" ismerkedős oldalra beregisztráltam, de mindegyik nagyon drága, így nem tudtam rá előfizetni... De nagyon nagyon szeretnék, mert nagyon szeretek írásban fogalmazni, ismerkedni.

Szerintetek hol lehet ilyen embereket találni? Már lehet előfizetéses is, ha tényleg olyanokkal találkozok, akik hasonló gondolkozásuak, csak legyen már olyan! Szóval ti ismertek ilyen helyet/weboldalt, ami tényleg bevált?



#ismerkedés #barátság #chat #levelezés #hasonló gondolkozásúak
2019. dec. 3. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarásból, de az nagyon sokat segítene a válaszadásban, hogyha kiderül, hogy "hasonló gondolkozású alatt" mit értesz, tekintve, hogy mi nem tudjuk ebből leszűrni, hogy te hogyan gondolkozol, miket szeretsz, stb.


Mert így csak a levegőbe lehet lövöldözni vaktában. Hiába ajánlok egy könyves oldalt, ha nem olvasol, nem érdekelnek a könyvek, akkor ott is nehezen fogsz hasonló gondolkozásút találni, hiába ír a legtöbb ember hosszú üzeneteket.

2019. dec. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én szinte mindent szeretek, ami jó, és (vagy) hasznos.

Filmeket szinte minden nap nézek, zenét kisgyerek korom óta hallgatok, mert az apukám nagy zenész, és mentem mindig a koncertjeire. Könyvekkel kicsit gondban vagyok, mert hiába szerettem volna jókat olvasni, sajnos nem találtam meg a saját világomat bennük, nem kötöttek le teljesen, így (eléggé) elfogadok jó tanácsokat, minden szinten, ha esetleg valaki tapasztalatból tud mondani érdekes könyveket!

Nagyon szeretem ha valaminek (film, zene, könyv) van egy jó története, és tényleg izgalommal lehet végigülni a művet.

A gondolkozásom olyan szokott lenni, hogy az valakinek hasznára legyen, mert kreatív vagyok, és mindenhez van némi pozitív hozzáfűzni valóm! Vannak korszakok, amikor ötleteket gyártok, azért, hogy mi lenne ha lenne, mert azt vettem észre az évek alatt, hogy szinte semmi jó nincs már az országban, és elgondolkodok hogy hogyan is lehetne jobbá tenni a világot! Általában az ötlet első részéig jutok, utána jön a következő menet. :)

De ez elképesztően hasznos dolog lenne, ha lenne egy társaság, akikkel megosztom a terveket.

6-an vagyunk testvérek, szinte mindenki zenél a családban, és elég jó úton haladnak...

Szóval én ilyen vagyok naggyából, remélem sok jót tudok tenni még a világban, és el tudom kezdeni, a nagy vágyaim megvalósítását! (Ez lehet akár egy jó könyv elolvasása is kezdetnek! :))

2019. dec. 3. 01:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen nemű?
2019. dec. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, akkor ha a könyves oldal nem akadály, akkor ajánlom a Moly.hu-t. Van benne egy külön olyan "topic", aminek az a neve, hogy Levelezőtárs kerestetik!. Ott tudsz majd válogatni mások bemutatkozásai között, és üzenetet írni, ha valaki szimpatikus, illetve te is kiírhatsz egyet. Átlagban bőven szoktak lenni jelentkezők, nyitottak e-mailes és postai levelezésre is.
2019. dec. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem itt sikerült.
2019. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akivel van közös téma, közös érdeklődési kör, azzal tudsz beszélgetni. Viszont nem várhatod el senkitől, hogy időmilliomos legyen. Én feljövök ide, ha van egy lazább munkanap, de nincs mindig laza munkanap.
2019. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es, ez beválós téma, tetszik az oldal! Meggyőző! :) Köszönöm ezt a választ!

Valami hasonló oldalra gondoltam, ahol fel vannak sorolva a tagok, és csak rá kell klikkelni, hogy kivel szeretnél chatelni, de persze csak olyan emberek vannak ott, akik komolyan is gondolják, ezen szándékukat! Szóval valami hasonlóra! Szóval köszi!

2019. dec. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!