Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Inerneten bele szeretem egy...

Inerneten bele szeretem egy fiuba aki nem érez ugyanúgy mint én mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bele szeretem egy fiuba akivel egy játékba ismerkedtem meg. Tudom őrültségnek hangzik de meg szeretem.Kedves velem, meg hallgatja ha bármi bajom van, és aggódik értem. Már régóta beszélgetünk kicsi zűrzavar is volt köztünk ,de már meg oldotuk. Igazából az volt hogy amikor be vallottam mit érzek akkor azt mondta nagyon sajnálja de van barátnője. Én is hülye vagyok hisz előbb meg kellet volna kérdeznem. Nagyon kínos volt nekem pár napig nem írtam neki, aztán irt ő kicsit fura is volt. Nagyon rossz volt azt éreztete velem hogy szánalmas vagyok, egy ideig nem telt egy nap se hogy nem mondta sajnálom. Aztán szakított a barátnőjével azt mondta a lány ki használta.

És azota nagyon fura tudom köcsögnek néztek de mindig reménykedtem végre szakítanak és hátha lesz esélyem ,de nem így volt ő ugyan úgy tekint rám sőt a kapcsolatunk rosszabb lett. Nem keres mikor meg kérdezem tőle hogy van nem kérdezi meg hogy én hogy vagyok én nem erőtltetem ha nem ír nem. Olyan lenne minta zaklatnam ebben az a rossz hogy nagyon szeretem. És meg kérdezte szeretem még mindig, és hat el mondtam, és mondtam neki hogy kínos ez nekem mert egyszer már volt erről szó .És ő mondta de már nincs barátnőm .Nem éreztem azt hogy most boldog vagyok mert nincs barátbője .Nem tudom mi lesz egyebkent olasz


2019. dec. 3. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gyerek vagy még, gondolom soha nem találkoztatok és valószínűleg nem is fogtok

idővel túl leszel ezen is

2019. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lèpj tovàbb, csak magadat kìnzod, ha olyan utàn futsz aki nem szeret tèged, ezen pedig nem tudsz vàltoztatni.
2019. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Az olaszok amúgy is szenvedélyesen élik az életet. Nagy többség párkapcsolatban is úgy szeretik egymást hogy veszekednek.


Tinédzserként mikor apukámmal együtt mentem mikor dolgozott, és bement a gyárba, hogy hoztuk az árut, addig oddajött a gyárba egy olasz fószer hozzám, és mondta, hogy szép az arcom, egy 12 éves lánynak, tök mindegy hogy csak megjegyezte, de kiskorú voltam, ilyenekkel vétek zaklatni egy gyereket, mert félreértik, a pasi meg volt vagy 40. Ránéztem csúnyán és behúztam a függönyt.


A pasi megmondta, hogy nem szeret, egyértelmű volt.


Ne vesztegesd az életed olyanra, aki egyértelműsítette, hogy nem.


Pláne, hogy azt éreztette veled hogy mennyire szánalmas vagy az érzéseid miatt, őszintén szánalmas az ahogy kezelte. Az ember nem tehet az érzéseidről, de neked sem kéne keresni, ha azt mondta, hogy nem.


A pasi barom volt, te meg felejtsd el, és keres olyan pasit aki téged szeret, de ne internetes szerelmeket keress, mert azok a nagy többsége kamu.


Vannak olyan bűnözők akik arra szakosodnak, hogy az érzelmileg instabil nőket vagy pasikat befűzik ilyen olyan hazugsággal, pénzt csalnak ki, aztán eljátsszák a saját halálukat, és lelépnek.


Csak szerelmes vagy egy ideálba.


Ha nem is láttad, nem ismered személyesen, nem láttad a reakcióit, de minimum nem beszéltetek skype-on, úgy messziről jött ember azt mond amit akar.

2019. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz az érzéseidről, nem vagy szánalmas, de szerintem felejtsd el nagy ívben a pasit. Nekem csak ez a véleményem.
2019. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal lehetsz. Ez még nem a szerelem, hiszen nem is találkoztatok még. Kedveled, szívesen beszélgetsz vele, ez haveri, baráti kötődés. Nem lesz semmi belőle, ne gondolkozz rajta, csak élvezd a játékot vele!
2019. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat sokat segítettek, lehet igazatok van fital vagyok még. De néha azt érezteti velem hogy nem akarja hogy el felejtsem. De hát azt mondta nem akar el veszíteni de nem érti meg nekem milyen rossz így hogy maga mellet tart és én így csak szenvedek.
2019. dec. 3. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, hogy tudna már maga mellett tartani, ha ő egy másik országban él?! Ez az internet, nem a valóság!
2019. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát köszi tudom és azt is tudtam hogy senki nem fog meg érteni
2019. dec. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!