Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kirugnak egy gyárbol akkor...

Ha kirugnak egy gyárbol akkor ha megyek egy másik gyári interjúra ki fog ez derülni? Vagy csak szerzodeskoteskor mikor beviszem az elozo munkahelyi papirt? Azt be kell vinni ugye?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nem fognak vele sokat torodni, ha megkerdezik az uj munkahelyen mi tortent, nyugodtan mond, hogy letszamleepites volt a cegnel es nem kellettel az adott gyari reszlegre.


Hidd el a gyari munkaknal annyira kell az ember hogy nem fognak sokat torodni azzal, hogy mi volt csak azzal, hogy munkara alkalmas allapotban jelenj meg az interjun a szukseges szakmunkas bizonyitvanyaiddal, okmanyaiddal. Ha persze szakmunkaskent vesznek fel nem betanitott munkaskent pl operatornak....


En pl egy cegnel tobb teruleten dolgoztam mar, 15gyari teruletet vegig jartam igaz en MEO.-skent, de volt olyan csarnok ahol 2napot dolgoztam majd felmondtam 1het mulva vissza mentem ahoz a ceghez es athelyeztek masik reszlegre 4evig dolgoztam ugy egy cegnel, hogy ha nem tetszett egy reszleg felmondtam kipihentem magam max (1-2het aztan vissza mentem csak mindig mas reszlegre. (Mindig vissza vettek)

A gyari munka mar csak ilyen :D

Kell nekik az ember.... ;)

Sok sikert es ne aggodj!

;)

2019. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnyugodtam! 😊
2019. dec. 3. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!