Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin miért van...

Itt a gyakorin miért van ilyen sok érzelmileg sérült, és erkölcsileg fura beállítottságú személyek?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon tisztelet a kivételnek,mert akinek nem inge az ne vegye magára,de ahogy olvasgatok itt erre,arra hát félelmetes! Most tényleg ilyen ferde világot élünk? Ilyenek az emberek? Ha igen,akkor nagyon csalódott vagyok!

De nagyon remélem,hogy csak egy bizonyos mag kezeli ezt ez oldalt különböző nick nevekkel.

1.Itt szinte mindenkinek elfogadott a megcsalás meg a hármas szex,vagy a szex mindegy kivel/mindenkivel,meglepő módon többnyire nők szerint.(Már ha igaz)

2.Állandóan siránkozó 30 feletti szűz férfiak akik szerint nagyon csúnyák! (Hogy lehet 30 felett ilyen sok szűz? Ugyan már!)

3.A pénisz mérete.. ez totál kiakaszt! Szinte minden nap ugyanaz a kérdés másképp megfogalmazva,hogy kicsi a péniszem. Csúcs!

Én tényleg nem akarom elhinni,hogy ilyen sok lelki sérült,és erkölcstelen ember van!

Vagy igen? És az anonimitás által jobbsn kiadják az igazi legbelső énjüket?


2019. dec. 4. 05:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok.

Pár balek írkál ide naponta százszor.

Balázska naponta kb 30 kérdést ír ki, egy igazi nyomorék.

2019. dec. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az ilyen 3as szex, meg bárkivel való szex témában azok írnak, akik 1 partnert is nagy nehezen találnak. Esetleg vágynak rá, vagy inkább csak fantázia, de sose lesz egyszerre 2 ember, akivel lehetőségük nyílna ilyesmire. Mesemondás az egész.
2019. dec. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs,hogy ki kicsoda,de számomra az a furcsa,hogy annyira buták nem lehetnek az illetők mert elég helyesen írnak. Nem csak férfiak írnak "szerintem", és sok nő rettentően laza!

Jaa.. nem beszélve olyan kérdésektől,hogy egy 18 éves lány megkérdezi,hogy miként lehetne feldobni a szexuális életüket?

FELDOBNI?

Tényleg nincs bajom a mássággal,mert nem érdekel,de így a rotációban rengeteg a meleg kérdés is..nem csak abban a saját kategóriában. Nem beszélve arról,hogy idióta privátokat is írnak. Tényleg csúcs!

2019. dec. 4. 05:36
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki 100-as ,az itt tölti a szabadidejét?
2019. dec. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamosak túlzasba esni.

Bolhabol elefántot csinálni.

Azert egy ilyen oldalon nem kell feltetlenül elhinni mindent.

2019. dec. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok az a baj,ha mondjuk megnézem a facebookomat,ott is azt látom,hogy 17-25 közötti lányok trágárnál trágább kifejezseket használnak meg mindig a szex a téma. És alapjában véve nem az alja rétegből származnak.

De a való életben sok 40 feletti férfi nőt ismerek én is,de gondolom ti is,akik depressziósak vagy érdekesen tekintenek mér a világra csalódások miatt.

Ezzel azt akarom mondani,sajnos nem biztos,hogy csak beteges,fantáziát kergető emberkék lehetnek itt. Lehet pont a megtapasztalt életüket,felfogásukat írják le valósan.

2019. dec. 4. 05:44
 7/36 A kérdező kommentje:

4-es!

Mondjuk ez igaz! :)

Én mostanában barangolok itt,mert kivettem végre év végéig a jól megérdemelt szabijaimat,pár kérdést kiírtam,illetve megválaszoltam normális egyszerű hétköznapi emberként a normális tiszta lelkivilágommal,de csak felidegesítettem magamat.

2019. dec. 4. 05:48
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Neten egyesek jobban kiadják magukat, valamint az anonimitás azt is lehetővé teszi, hogy szembesülniük se kelljen olyan viselkedéssel, amit sose tennének, de írásaikban gyakran kiélnek, becsapva másokat és önmagukat is.

Vannak akik kétségbe vannak esve, unatkoznak, nem találnak senkit és "bárki jó lenne csak jöjjön már".

2019. dec. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de az a 18 éves lány valszeg 40 éves homár volt, aki a naiv emberektől így szerez be képet.
2019. dec. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Igen..ezek a dolgok mind igazak amit írtok,de sajnos a valóságban is egyre több a melankolikus boldogtalan ember! Ezek pedig saját szemünkkel tapasztalt tények!

Nem kell ehhez net,mert már sajnos tényleg mindenki mindenkivel dug,nulla az erkölcs,itt az utcámban is meg településem szerte ismerek emberi sorsokat,megváltozott világszemléletű csalódott embereket/főleg nőkben stb.

Ismerek olyan embereket is akik perverzek,saját lányukkal szemtelenkedtek,mások családját tönkre vágó nők/férfiak,paráználkodó ref.lelkészt,sunyibbnál sunyibb embereket ismerek,ismerünk a való életben. Egyszóval szerintem a technika fejlődése csak árt az embereknek! Mindenkit meglehet fertőzni itt is meg facebookon különböző manipulatív dolgokkal... oké tdom,hogy a netes korszak előtt is elég sok rossz/fura ember volt, de most még rosszabb a helyzet!

2019. dec. 4. 06:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!