Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miért köpködtök arra az...

Ti miért köpködtök arra az emberre, aki megcsalja a párját?

Figyelt kérdés

Ha nem veletek történik meg, akkor nem mindegy? Pl. engem is hidegen hagy, hogy a szomszédom más nőket is dug a felesége mellett, ő dolguk (tudom, hogy nem tud a feleség róla). Csaltak már meg, egyszer. Rossz volt, de nem átkoztam el az exet. Megbeszéltük normális emberek módjára, lezártuk a dolgot, és mentünk magunk útjára.


Tehát elmagyaráznátok a ti szemszögeteket? :)


2019. dec. 5. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy szabad véleményformálás joga. Jogom van minden hűtlen embert gerinctelen, primitív gyáva féregnek gondolni, akkor is, ha nem engem vernek át. Ugyanúgy másoknak joga van engem elítélni az olyan döntéseim miatt, amik nekik nem férnek bele az értékrendükbe. Pofonegyszerű dolog szerintem.
2019. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem érintett meg téged, hogy megcsaltak, akkor valószínűleg az égvilágon semmit nem éreztél az exed iránt. Egyébként osztom az első válaszoló hozzászólását, szerintem is mindenkinek joga van a saját véleményéhez. Lehet, hogy "nem a mi dolgunk, mert nem minket csaltak meg", de attól még kimondhatjuk, ha valakit egy gerinctelen féregnek tartunk.
2019. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet benne valami #2.

Köszi a korrekt válaszokat. :)

2019. dec. 5. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobb esetben az emberbe szorult némi empátia.
2019. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!