Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkozott már innen valaki...

Találkozott már innen valaki Csernus Imrével? Ha igen hol futott vele össze?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes elmenni az előadására? Szeretnék vele pár szót váltani.

Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata, lehet vele beszél(get)ni, vagy már elege van az emberekből és nem foglalkozik ilyesmivel.

(Tudom, hogy már nem rendel sehol.)


(Bocsánat, ha rossz kategóriába tettem.)



2019. dec. 5. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben több előadásán is voltam, és egyszer a 2-es metrón együtt utaztunk, majd a mozgólépcsőn is, aztán mikor felértünk szép napot kívántam neki így ismeretlenül, és ő is nekem. :)
2019. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. de tök jó :) Akkor ezek szerint érdemes lehet beszélgetést kezdeményezni vele?
2019. dec. 5. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Az egy nárcisztikus elmebeteg.
2019. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nem tudom, hogy lehet-e vele beszélgetést kezdeményezni, nyilván utcán leszólítva ez nem megy. Talán előadás után kéne tőle elérhetőséget kérned.
2019. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2 előadásán voltam, meg idén volt a Jaffa könyvkiadónál dedikálása. Fotózkodtam is vele. Én nagyon kedvelem. Az összes könyvét elolvastam. Megosztó személyiség az emberek körében. Dedikáláskor tudtam vele pár szót váltani.

Esetleg menj el a Csendülőbe, ami Noszvajon van, ott van kávézója. Ott össze tudsz vele szerintem futni előadásokon kívül.

2019. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is találkoztam vele, kedves volt :)

Az egyik dedikálásán történt

2020. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ. Azóta sikerült vele összefutni és dumálni. :)
2020. ápr. 23. 11:04
 8/8 anonim válasza:
Igen, egy vidéki város piacán vásárolt reggel 7-kor, egy (korosabb) hölggyel sétált karonfogva , egy esernyő alatt. Nagyon szimpi volt, sztem senki nem ismerte fel. Amúgy igen, az előadására is érdemes elmenni.
2023. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!