Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hany évesen vetted észre...

Hany évesen vetted észre magadon az öregedés első jeleit?

Figyelt kérdés

Mi volt az? Ránc? Szarkalábak? Esetleg a hajad kezdett ritkulni?


Ma egy kicsit elkeseredtem. Vissza néztem néhány régebbi fotót, és feltűnt, hogy sokkal szebb hajam volt és a bőröm is sokkal jobb állapotban volt.

Nem vagyok öreg (26 éves),

De őszintén meglepődtem, mert teljesen biztos voltam benne, hogy ug, nézek ki mint 18 évesen. Hát mégsem.

Furcsa, hogy ilyen rövid idő alatt meg tud ereszkedni az ember szemhéja, a bőrén 1-2 mélyebb ránc is meg jelent.

Nálatok mikor és miben nyilvánultak meg az első jelek?

Hogy életetek meg?

Letört esetleg nem is érdekelt?



2019. dec. 5. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Mióta megszülettem egyre öregebb vagyok
2019. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ilyen idióta válaszokat nem kérek
2019. dec. 5. 19:59
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Olyan 26-27 évesen, amikor elkezdtem hízni. Igaz, már 16 évesen volt koronázott fogam, de azt nem tekintettem az öregedés jelének.
2019. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Metionin ***** válasza:
96%
27 évesen jelent meg a homlokomon keresztben egy kis ránc. Szerintem a sok éjszakázás tette meg a hatását. A többi részem, a bőrömet is beleértve, viszont jobb állapotban van mint évekkel ezelőtt.
2019. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Olyan 26-27 évesen már kezdtem érezni. Most 33 éves vagyok, már abszolút nem érzem magam fiatalnak, sőt... Azt meg nem is értem, hogy az 50-60 emberek miért sértődnek meg, ha leöregezik őket. Ha én 33 évesen középkorú vagyok, akkor ők 50 évesen öregek. Itt meg az oldalon sokan kikérik maguknak. Pedig a kor nem érdem, csak állapot.
2019. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a mai napig nincs egyetlen ráncom sem pedig 40+os vagyok. Viszont észrevettem hogy a nyakamon valami történt ott valahogy kicsit megereszkedett a bőr. Ez pár éve van. A térdemen meg a kónyökhajlatomban vettem még észre változást ezeket kb. egy éve.

A szemem alatt vannak karikák ezek mindig is voltak de nem ránc formájában viszont ezek mintha mélyülnének. A hajam szép. néha van egy egy ősz hajszál. Ezeket kihúzom. Ezeken kívül sajna a narancsbőr, és ez az ami igazán zavar. Ez egyre rosszabb de már huszonévesen is volt.az öregedés többi jele nem zavar mert alig észrevehető de fürdőruhát nem szívesen húzok és mindez úgy H rendszeresen sportolok jó karban vagyok de ez megállíthatatlan.

2019. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
Még semmit nem öregedtem. 30F
2019. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Betöltöttem a 30-at és azonnal változni kezdett pl a bőröm. Már nem volt annyira feszes mint előtte. Pár pici ránc, de alig észrevehetők. Amúgy érdekes, most vagyok 34 és sokan max 25-nek néznek.
2019. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen és egy pár ősz hajszállal kezdődött

Már van több is 😁

28f

2019. dec. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

32 vagyok, 25 évek korom körül kezdett lassulni az anyagcserém, így azóta már nem zabálhatok korlátlanul anélkül, hogy meglátszódna. Nem híztam el így se, beleférek 10-12 évvel ezelőtt vett ruhákba, csak most már figyelnem kell rá.

Egyébként mást eddig nem vettem észre, ráncaim, ilyesmim még nincsenek, a hajam is ugyanolyan, mint mindig, a mai napig rendszeresen elkérik a személyim, ha alkoholt veszek. Nem igazán tudják rendesen megtippelni a korom, de ezt örököltem, anyám is letagadhatott volna 20 évet.

Egyébként nem fog letörni, nem félek az öregedéstől.

2019. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!