Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kerekedjek felül a...

Hogyan kerekedjek felül a stresszelésemen?

Figyelt kérdés
Suliban feleléskor vagy dolgozatíráskor mindig nagyon sok mindent elfelejtek a stressz hatására, holott előtte alaposan megtanultam az anyagot. Felelés közben egyszerűen nem jönnek a szavak, dolgozat alatt pedig sok mindent elfelejtek, amit tudtam. Utánuk persze mindig eszembe jutnak a dolgok, csak az adrenalin nincs jó hatással rám. Ezen hogyan tudnék változtatni?

2019. dec. 5. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindig írtam magamnak puskát. Csak a legfontosabb dolgokat írtam rá. De a stressz miatt sose mertem elővenni de annyira megragadtak bennem amiket ráírtam, hogy nem is kellet végül. Feleléskor is legyen a kezeden hogy megjegyezd. Vagy ha úgyse akkor kezdőbetűék írj valahova az is nagy segítség lehet egy írásos dolgozatnál ha tudod az első pár betűt ami nem feltűnő puska és ha meglátják se jelent semmit xD
2019. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!