Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érdekes ha tudnád hogy...

Milyen érdekes ha tudnád hogy nem fogsz meghalni örökké élsz elmúlna egy csomó gondod nem?

Figyelt kérdés

#halhatatlanság #örökké élsz
2019. dec. 5. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csomó gond alatt mit értesz?
2019. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondjuk szoc fóbia vagy bárkinek valamelyik adott problémáája
2019. dec. 5. 23:38
 3/11 anonim ***** válasza:

És az örök élet mégis hogyan oldaná meg ezeket a problémákat?


Oké, végtelen idő lenne meggazdagodni, átértékelődne az idő fogalma, de kb.ennyi benne a pozitívum.

2019. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy oldaná! Néha olyan megnyugtató,hogy ez a sok szr egyszer véget ér,és én olyan boldogan fogom szagolni alulról az ibolyát,hogy párat még le is szippantok talán magamhoz!
2019. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Jobb ha erre én most nem valoszolok
2019. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább akkor múlna el, ha tudnám, hogy rövidesen meghalok. 50 év olyan beláthatatlan, de ha 5 évem lenne, egyből megválogatnám, mi a fontos, mivel töltök időt és mitől hagyom félni magam.
2019. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne érdekes...
2019. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki halhatatlan, a testetek nem él örökké, de ti igen. Viszont az már más élet lesz. Ez az élet amiben most vagyok, ez nekem se kéne örökkre.
2019. dec. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Gáz lenne, mert mondjuk hogy magyaráznám ki, hogy 90 évesen is fiatalnak tűnök? 150 évesen 30-nak kinézve egy rakás dokumentumot (személyi, útlevél, iskolai végzettségek) kellene hamisítanom egy olyan világban, ahol ezek már digitálisan vannak számon tartva és kb. lehetetlen hamisítani... Igen gyorsan rájönne a hatóság, aztán fogva tartanának valami titkos bázison, hogy kiderítsék az örök élet titkát. Összességében kva sok gondom lenne vele.
2019. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Egyik problémám se ered abból, hogy egyszer majd meg fogok halni.
2019. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!