Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek, hogy mentális problémám...

Félek, hogy mentális problémám van. Szerintetek? Félek, hogy mindenki meghal és egyedül maradok.

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, 5 éve halt meg az apukám. Azóta minden nap gondolok arra, hogy elveszítem anyukámat, az idősebb testvéremet, és a férjemet is előbb utóbb. Félek, hogy egyedül kell végigcsinálnom a gyászt, egyedül kell meghalnom szomorúan. Szorongok, minden este elalvás előtt ezen agyalok. Gyereket nem tervezünk ezért ez sem ad kapaszkodót, hogy értük lenne érdemes hosszú ideig élni. Szerintetek meg tudom ezt a problémámat oldani magam, vagy keressek segítséget?

2019. dec. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

En is igy voltam vele , es be is igazolódott minden félelmem , még az is , ami nem volt .

És úgy oldottam meg , hogy azt mondtam ok , ezen nem lehet valtoztatni , melylegzes

Gondold el , ha kiderul metasztatikus rákod van , mit teszel ?

Mondod ok , akkor próbálom mégis a legjobbat kihozni a helyzetböl

Sokat nem tudunk tenni , a veszteség, a gyász ahogy haladunk a korral , egyre gyakoribbá válik , egyre több szerettünk hal meg .

Ezt nehez feldolgozni , lehetetlen !

Az ember vegul belezsibbad a mindennapokba

Az életben sok a fájdalom , harc , nehez a szuletes , véres és a halál sem szebb

2019. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Winni Spinzo ***** válasza:
Menj el nyugodtan orvoshoz és beutal pszichológushoz.
2019. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl szomorú ez az írás és én nem szeretném, hogy egyedül szomorúan halj meg. Elég depressziósan hangzik ez így de rengeteg ember él a környéken akiket még megismerhetsz és megszerethetsz és miattuk lehet boldogabban feküdnél le. én még csak 21/F vagyok és semmikép nem fogok meghalni legalább 65 éves koromig ^^ de nem szeretném, hogy egyedül légy.
2019. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a fájdalmadat, de gondolj bele, hogy a szeretteid mit kívánnak neked. Valószínűleg azt, hogy boldog legyél és ugyanezt kívánnák akkor is, ha már nem tudnak veled lenni. Ha pedig elpazarlod a fájdalmakra és negatív gondolatokra az egész életed, akkor ők hiába szerették volna, hogy te boldog legyél. Ne szomorkodj, hogy elmennek egyszer, mert ez ellen egyikünk se tud tenni és mind elmegyünk. Inkább örülj, hogy te olyan szerencsés vagy, hogy megismerhetted őket és próbálj kölcsönösen úgy gondolni rájuk, hogy te is szeretnéd őket boldoggá tenni, akkor pedig szomorúságnak nincs helye. :)
2019. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És egy fontos gondolat még: nagyon hamar elrepül az idő felettünk, szóval használd ki az időt és nevess velük sokat. :)
2019. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!