Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért találják...

Ezen az oldalon miért találják olyan sokan ellenszenvesnek Puzsért?

Figyelt kérdés
A valóéletben is hasonlóak az arányok?
2019. dec. 6. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mert megosztó személyiség. Nem jófejkedik mint a disney sztárok hanem elmondja a véleményét aztán vagy tetszik vagy nem.
2019. dec. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
Mert egy primitív panelproli.
2019. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak ezen az oldalon van megosztottság a személyét illetően.


Szakmailag gyengén teljesít filmek téren, ahhoz képest, hogy milyen hangos. És a filmek, amihez talán a legjobban ért. Mégis személyeskedő és szakmaiatlan, érzelem vezérelt. Ezek után ha olyan kérdésben kéne kérdezni, amihez nem is ért, ott is van markáns véleménye. Ami nem baj egy pontig. Ám ez a pont az, amikor nem hallgat meg másokat, nem érdekli másik véleménye és végképp nem érdeklik a tények. Főleg, ha szóba kerül az alkohol. Na akkor nem képes viselkedni. Látszik rajta, hogy az alkohol mennyit ártott neki azokon az embereken keresztül, akik ittak.


Neki van egy elképzelése és az van. Számára nincs más valóság, csak az övé. Ellenben ennek agresszív és nyers módon ad hangot.


Csak egy újabb celeb. Egy influencer.


Ugyanakkor értelmes. Vannak jó gondolatai, amiknek néha ellentmond saját maga, miközben stabilnak akar látszani, de az indulat vezérli első sorban.


Nagyon tetszik benne, hogy a politikában el akart érni valamit és azt nyilatkozta, hogy ha más csinálja meg, amilyen célt el akar érni, nem forszírozza tovább. Azaz neki nem a hatalom kell, mint a mai politikai vezetőknek, hanem egy cél érdekében használja a politikát.


Harsány. És akkor is, amikor finomak kéne lenni. Ez félelmet és erőszakot kelt. Én nem szeretek sem félni sem erőszakos lenni.

2019. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok negatívum árad belőle, én ezért nem kedvelem.

Lehet hogy van valóságalapja, de akkor is elszomorit amikor hallgatom. Végül tök pocsék kedvem lesz. Ezt vettem észre, és amióta ez tudatosult, azóta kerülöm.

De persze ez nem általános, ez csak az én véleményem róla

2020. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!