Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak olyan tehetségkutat...

Miért csak olyan tehetségkutatók vannak ahol énekeseket keresnek?

Figyelt kérdés
Miért nincs olyan ahol mondjuk tehetséges zenészeket kutatnának fel? Mert ha valaki szeretne híres lenni azok közül akik zenélnek akkor szinte alig van lehetősége(és most a könnyűzenére gondolok)

2019. dec. 7. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Ahol tehetséges embereket keresnek, azt állásinterjúnak hívják.
2019. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ezek a műsorok már rég nem tehetségkutatók, hanem éneklős valóságshow-k. Nem keresnek és nem is találnak a nemzetközi vagy hazai piacra képes sztárokat (nem is tud ennyit kitermelni egy kis ország), egyszerűen csak egy sztárcsináló gépezet működését mutatják be (benevezés, kiválogatás, felkészítés, majd előadás). Az ilyen műsorok profiljába nem férnek bele a más típusú előadók, legfeljebb úgy, hogy egy zenészt összeraknak majd egy énekessel és kreálnak egy együttest belőlük.

Önmagában a zenészeknek valószínűleg nincs akkora nézettség vonzatuk, hiszen csak beülni a színpadra és elpengetni/zongorázni/dobolni egy számot kevésbé látványos, mint egy dal előadása meg a többi színpadi show (fények, táncosok, egyéb effektek).

2019. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Most is volt az X-Faktorban zenekar kategória. Hamar kiestek, pedig nem voltak rosszak.

Inkább azt hiányolom, hogy olyan tehetségkutató nincs, mint régen a Ki mit tud. Ott a humoristától elkezdve az énekeseken át mindenki megmutathatta a tehetségét. Szórakoztatóbb is lenne és változatosabb is.

2019. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre hogy akárhol megjelenek és eljátszok egy ed sheeran vagy Shawn Mendes dalt mindenki meglepődik és tetszik nekik. De a lényeg akkor az hogy egy zenész csak zenekarba érvényesülhet ha jól értem.
2019. dec. 7. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érted jól! A zenész érvényesülhet bárhol, de egy dolog közös a "bárholban": tehetségesnek kell, hogy legyen, egyéniségnek, aki magára tudja vonni egy személyben is a közönség figyelmét. Nem árt a hírnevének az sem, ha ismeri, alkalmazza a szakmai alázatot és nem mások elnyomása, lenyomása, pocskondiázása által próbál a felszínen maradni. Például Zoránra lehet így tekinteni.
2019. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Külföldön még mindig van Got Talent, itt meg nincs. Ha jól emlékszem csak 1 évad volt belőle itt, ha egyáltalán volt. Erre van sajnos csak igény, pedig én szívesen néznék más tehetségeket is.
2019. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!