Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megteheti egy bolt, hogy...

Megteheti egy bolt, hogy reklamoz valamit amiery irrealisan keves penzt ker es nem is laphato naluk?

Figyelt kérdés
Konkretan az elobb dobta fel nekem az insta az egyik reklamot amiben egy webaruhaz ami kinabol hozza a dolgokat fel dollarert iger egy laptopot. A laptop maga nincs megnevezve, csak egy kep van rola es melle biggyesztve a 0.5 dollaros cedula. Lehet ilyet? Ez nem a vasarlo megtevesztese?
2019. dec. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem az. Pereld be. Ja, hogy se kontakt, se ceg, se semmi, csak egy insta-oldal? Hat, igy jartal.
2019. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem laptopra vonatkozik, hanem laptop matricára, billentyűzet védőre, képernyő törlőre.

Vagy semmi köze a laptophoz, hanem valaki elrontott egy hivatkozást vagy valami.

Konkrétumok nélkül nehéz.

2019. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elso egy degeneralt. Mint mondtam bolt. Nem insta oldal. Webaruhaz. Kotekedni azt tudsz, de a szellemi kepessegeid ezen a szinten megrekedtek. Szanalmas. Egyebkent ismert bolt, csak hat ugye ide nevet nem lehet irni
2019. dec. 7. 22:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg. Ezt több évtizede húzzák a multik Magyarországon, - csodálkozom, hogy csak most szúrt neked ez szemet. Az adómentességet x évig élvező multik közül nem is egy meghúzta azt, hogy telekakilták a várost szórólapokkal, amelyeken "kétméteres" betűkkel virított a rendkívül "kecsegtető ajánlat". A problémás csak az volt ezekkel, hogy amennyiben éjjel 03:00 órakor sátrat vertél már az üzlet előtt, hogy tutira benne lehess az első 10 vásárlóban, akkor sem lehetett kapni a hivatkozott árucikket - azért, mert nem is volt a polcokon. És "ha már voltam olyan hülye, hogy eljöttem ide ezért a vacakért - és nincs, - akkor megveszem azt a valamit", ami egészen véletlenül kettő polccal odébb volt megtalálható és hasonló dolgokra képes, mint amiért jöttem, (persze jóval drágábban)! Micsoda véletlenek egybeesése, igaz?

A másik kedvencem - és ez pont a mostani idősávra érvényes, - hogy a boltok feltornásszák az áraikat a csillagos égig, aztán eljátsszák a "tisztelt vevővel" egy kis idő elteltével, hogy milyen jól járt a "90 %-os árengedménnyel"! - Azt nem nézi a sok hülye, hogy mi a százalékalap, - csak vásárol! Megérdemli!

2019. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, dolgoztam boltban. Ha egy valami akcios (es nem csak a ket hete felemelt arnak a toredeke megy le) akkor a tobbi arucikknek emelkedik az ara. Az is sajnis tomeges jelenseg, h valaki 3x megy be egy akcios termekert mire kap egyaltalan, mert nem hoznak belole eleget. De pont emiatt is idegesitett fel a reklam. Mi az, hogy olyan termeket reklamoznak ami nem letezik? En szivesen beperelnem oket egy kis extra zsetonert, ha mar ilyen aljasok. Konkretan nem veletlenul nincs termek nev irva a hirdetesben. A hirdetesre kattintva csak a fooldalra jut az ember, pedig nekem elvileg egy termeket ajanlottak fel. Gyonyoru.
2019. dec. 7. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
A vásárló megtévesztése az, amikor eladnak neked egy terméket vagy szolgáltatást, de valójában nem is azt kapod, amit ígértek. Pl. ha hamis árut adnak el neked, az a vásárló megtévesztése. Az, hogy látsz egy internetes reklámot egy olyan akciós termékről, amit nem lehet kapni, mitől lenne a vásárló megtévesztése? Addig nem is vagy vásárló, amíg nem vásároltál semmit.
2019. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom Wish... Az szokott ilyen hülyeségeket kirakni
2019. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eltalaltad. Wish. Anyjukat
2019. dec. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!