Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni egy olyan...

Mit tudok csinálni egy olyan alsó szomszéddal, aki azért feljön hozzám mert este hangosan húzom ki a széket?

Figyelt kérdés

Fel tud emiatt jelenteni?

Az a gond hogy hivatalos személy, és félek hogy több jogköre van mint nekem.


2019. dec. 8. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud mit csinálni, de te is felfoghatnád, hogy ha a zaj rendszeres akkor bizony idegtépő lehet. Ragassz a székek lábaira filcet, és már nem fog hangos lenni.
2019. dec. 8. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kihúzás pillanatában fel is tudod emelni és lassan kihúzni (csak egy kis figyelmesség). Igen, filcet kell ragasztani rá, jó megoldás.
2019. dec. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Közlöm vele, hogy költözzön családiházba, és ha még egyszer ilyen miatt zavarni mer akkor metált fog hallgatni ha akarja, ha nem.
2019. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én alsó szomszédom azért is reklamál, ha délben csináljuk. Meg más zajokra is állandóan panaszkodik, pedig igazán nem vagyunk zajosak, kisgyerek sincs a lakásban. Képes volt reggel 7 órakor dörömbölni az ajtón, még mindenki ágyban volt, hogy zavarja a zaj. Megmondtam neki, ha mégegyszer feljön feljelentem zaklatásér, azóta nem jött.
2019. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy idősáv este, amelynek elérkezését követően nem illik már úgy létezni egy lakóházban, mint egy vaddisznó. A mások helyzetébe beleélés képességének birtokában könnyen belátható egyik részről, hogy van aki ekkor már pihenne, másik részről, hogy a közösség egyik tagja sem bénulhat le csak azért, hogy én pihenhessek. A legjobb megoldásnak az ajánlott filcet tartom és / vagy olyan felület szék tologatási felületére helyezése, amely elnyomja, lefolytja a szék kihúzásának zaját. Alternatíva lehet még a szék kellő időben esedékes, módszeres megemelése, majd célterületen esedékes diszkrét visszahelyezése. A legjobbnak vélt megoldás ezek kombinált felhasználása.
2019. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!