Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ilyen hideg...

Mit csináltok ilyen hideg időben szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Amikor jó idő van, állandóan megyünk, kirándulunk. Hidegben viszont nincs kedvünk kimozdulni. Valami tippek mivel lehet elütni az isőt?

2019. dec. 8. 07:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én lányomal állatkertbe megyünk.
2019. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Párommal kirakózunk, társasjátékozunk, kártyázunk, fedett helyre kirándulunk (pl.múzeum).
2019. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Egyelöre még nincs hideg - az -10 fok alatt lesz majd -, ezért kirándulunk. (Csak melegebben öltözünk föl)
2019. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Menjetek sielni! :D. Hidd el, utána teljesen megváltozik az embernek a viszonya a télhez! :)) Hideg van,de fel kell öltözni van :D
2019. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor is kimozdulunk, csak rövidebb időre :)

Otthon én kötni szoktam, olvasni, férjem meg örül, mert övé a távirányító 😂 A lányunk 23 éves, 3-4 hetente jön haza, mert suli mellett dolgozik :(

Ma el fogunk menni boltokat járni, nem akarok semmit venni, csak szükségem van a tömegre 😂

2019. dec. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Síelni 😃😃😃😃ilyet is csak az mond, akinek a pénz nem számít.
2019. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Túrázni, mivelhogy fel lehet öltözni.

De amúgy otthon társas, YouTube videók, podcastek, főzés, mosás, takarítás.

2019. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

:DDD

Mit csinálok? Keresem a szabadidőmet!

Épp tegnap fogalmaztam meg magamnak, hogy mennyire semmire se jók az olyan újságcikkek, amik arról adnak tanácsokat, hogy mit csináljunk a hosszú téli estéken. Hogyhogy mit? Én sose unatkozom egy percig sem. Ha nem lenne annyi dolgom, amennyi, akkor is lenne millió dolog, amit csinálhatnék: kézműveskedés, társasozás, főzőcskézés, olvasás, karácsonyi vásárokban nézelődés, online játék, lakáscsinosítás, önkénteskedés, stb., stb., stb.

[link]

2019. dec. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint amúgy: olvasás, netezés, jövőtervezés, takarítás, ügyintézés, csacsogás.
2019. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a jó idő. Most pótolom a nyarat, én olyankor nem megyek sehova. Most meg mindenhova gyalog.
2019. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!