Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koreai származású emberek?

Koreai származású emberek?

Figyelt kérdés

Húgom nagyon szereti a koreai származású embereket, a terve az, hogy az ő kultúrájukkal fog foglalkozni. Nagy álma, hogy találkozzon egy korban hozzá hasonló Koreai lánnyal, aki itt él Magyarországon! (18)

Valaki esetleg tud segíteni ilyenben? Nagyon Boldog lenne ha eltudna tölteni egy ilyen lánnyal egy napot.


2019. dec. 8. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nembiztos, hogy talál de próbáljon meg elmenni egy MondoCon ra ott azoktak lenni másnem az garantált hogy nagyon jólfogja magát érezni én is imádok kijárni ^^

És én ugyanezt akarom majd mint ő csak egy Japánnal

2019. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Azert figyelj ra hogy ne tulozza el a dolgot. Manapsag (foleg a kpop miatt)egyre tobben csak azert baratkoznak azsiaiakkal mert hogy ok azsiaiak stb. Persze ha tenyleg nagyon foglalkoztatja a kultura akkor semmi baj csak figyelj ra. Mondconon biztos talalkozhat maximum olyan rmberekkel akiket erdekli a kultura es weben is biztos van valamilyen csoport/oldal.
2019. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

ha jól értem akkor a húgod akar koreai lánnyal beszélgetni de csak szimplán baráti alapon ugye?

oké nos figyelj a koreai társadalom egyrészt nagyon toxikus! főleg szöul! vannak kivételek de abban az országban nagyon sok a stressz az elutasítás és a társadalmi hierarchia valamint a társadalmi beilleszkedés hogy fojtogatja az embereket!

szerintem a japán kultúra sokkal jobb mivel sokkal nyitottabbak az emberek és sokkal kevesebb a stressz...


de persze nem csak ebből áll Korea de nagyon nagy társadalmi problémák vannak ott... főleg a kpop miatt... teljesen eldeformálódott a szexualitás és a média olyan befolyással van az emberek elméjére hogy tényleg 10 ből 7 szét plasztikáztatja magát és úgy hogy amúgy nincs semmi bajuk a testükkel/arcukkal... valamint nagyon önpusztító életet élnek napi 2-4 óra alvássokkal és rendszeresen....! elég nagy alkohol problémájuk van! hivatalos adat Koreában több alkohol fogyott el mint egész Oroszországban!!! pedig aztán... nem kell mondanom mekkora a lélekszámi és területi különbség...


és sokan amúgy nagyon zárkózott... max akkor nem ha isznak... akkor átváltanak ilyen ola-szo-san stilusba :D


de vannak kivételek! de a többség sajnos ilyen...

ne azért szeresse a koreai embereket mert kpop mert az egy műanyag! a való életben az emberek teljesen mások na meg nekik az a munkájuk hogy eladják magukat ezért kötelező hogy nagyon barátságosak legyenek de csak a kamerák előtt (itt is van kivétel!!! több is de sokan csak megjátszák magukat!!!)


a lényeg azért akarjon ázsiai barátot meret érdekli a kultúra meg akarja ismerni azt és azokat az embereknek a gondolkodását ne pedig azért mert most ázsiai láz van és főleg ne a kpop miatt!

az meg a másik hogy ott is vannak kedves és nem kedves emberek...


a fenti dolgokat a társadalmukra írtam amikben élnek nem pedig az ott élő emberek egyéni tulajdonságaikra!

ezért mondtam csak hogy japán jobb ha ki akar valahova menni mert az embereket ott sokkal kevesebb stressz éri!


+ korea az az ország ahol a legmagasabb az öngyilkossági ráta ez is bizonyítja hogy a társadalomban az emberek nagyon nem jól élnek! (szellemileg... a gazdaság és technológiai fejlettség az jó mert nagyon kevés ott a munkanélküliség) de szociálisan és etikettileg a béka feneke alatt van...

2019. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!