Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Demjén Ferenc, és Csonka...

Demjén Ferenc, és Csonka András tényleg homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
Nem együtt, hanem külön-külön

2019. dec. 8. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük. Én nem hinném.

És ha igen, az sem befolyásol semmit a művészetükön.


Csajkovszkij is állítólag homokos volt. Mi lenne velünk a zenéje nélkül, ha öngyilkos lett volna az ellenkező neművel kötött (és rákényszerített) házasság miatt?

2019. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

/Kérdezd meg tőlük. Én nem hinném.

És ha igen, az sem befolyásol semmit a művészetükön.


Csajkovszkij is állítólag homokos volt. Mi lenne velünk a zenéje nélkül, ha öngyilkos lett volna az ellenkező neművel kötött (és rákényszerített) házasság miatt?/

Persze igaz, attól még ugyanolyan nagy művészek! Csupán kiváncsiságból kérdezem. Azt lehet nem? Kérem ne sértődjön meg senki!

2019. dec. 8. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Demjén garantáltan nem. (A "Rózsi" becenév máshonnan ered!)
2019. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3/3 Mondjuk Demjén Ferencnek több felesége is volt már, de Csonka András mellett momentán én még nem láttam nőt (mint szerelmet).
2019. dec. 8. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Az nem indok, hogy valakinek van felesége. Sok meleg él házasságban.

Szóval lehet bármelyikük az.

2019. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
És ha meleg akkor azzal mi a gond? Árt ezzel valakinek? Köze van ehhez valakinek? Amíg nem mutogatják magukat és nyilvànosan nem csinálnak semmi olyat, addig nincs közünk hozzá szerintem.
2019. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Egyes voltam: látom, nem értesz semmit. Mi közöd van a magánéletükhöz? Számít az, hogy ki kinek és hogyan veri be a lompost? Valamint létezik olyan is, hogy aszexuális ember.


A művészetükön ez nem változtat. Ezért hoztam a Csajkovszkij példát. Két hétig volt nős, mert rákényszerítették egy nővel való együttélésre. Majdnem öngyilkos lett. Erről ennyit.


Ezek után számít, hogy ki a homokos vagy ki nem? Miért nem turkálsz a katolikus papok csuhája alatt? Ott aztán akadnak bűnök!

2019. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves egyes! Én teljesen értem amit leírtál, attól függetlenül hogy Csajkovszki munkássága engem pont hidegen hagy (attól még tudom hogy nagy alak volt a maga műfajában)

Szerintem te nem vagy tisztában valamivel: Tudod van ez a Gyakori Kérdések honlap, aminek az a lényege hogy emberek feltehetnek egymásnak bizonyos kérdéseket, amire kiváncsiak. Hát én is fel tettem egyet, amivel nem megbotránkoztatni szerettem volna, csupán érdekel!

Nem értem hogy a hozzád hasonló embereknek miért olyan fontos hogy vitatkozzanak? Ha tudod a választ, megköszönöm, ha nem akkor egyszerűen menj tovább! Ennyi!

2019. dec. 8. 11:47
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha a két művész úr számára sértő volt a kérdés, elnézést kérek tőlük!

Főleg Demjén Ferenctől, mert így a kommentek olvasása után ő biztos hogy nem az!

2019. dec. 15. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Korda Gyuri is meleg.
2020. jún. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!