Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon nagy...

Mit csináljak ha nagyon nagy dühöt érzek?

Figyelt kérdés
Vitatkozás után egyre gyakrabban nagyon nagy düh érzésem van és legszívesebben ordítani tudnék meg széttörnék mindent de nem csinálok semmit mert sajnálnék bármit is széttörni. Ja meg sírnék de már az se nyugtat meg. Pedig kapcsolatban vagyok, van munkám... mondhatni minden van de mégis egyedül érzem magam főleg veszekedés után. És nem tudom hogy levezetni , se elmondani bárkinek is és már úgy érzem ez már nagyon sok nekem. Már nagyon besokkaltam. Mit tehetnék?

2019. dec. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Zard rovidre azzal akivel ennyit veszekszel. Nekem ez bevalt. Egy ido utan elmulii
2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alkalmazd, amelyik szimpatikus, vagy amelyikre képes vagy!

[link]

2019. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most nyílt pesten egy dühöngő ahol bármit szétverhetsz próbáld ki, jó cuccnak néz ki. :) Vagy csak ülj le és néz meg egy animét.

[link]

2019. dec. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!