Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Áll alatt összekulcsolt kéz...

Áll alatt összekulcsolt kéz (kissé töprengő pozíció) lány esetében, milyen benyomást kelt ez a testtartás bennetek, egy kávézóban illendő így ülni, beszélgetni?

Figyelt kérdés

Gyakran így ülök mikor beszélgetek valakivel és érdekel, amit mesél, és elgondolkoztam, vajon milyen benyomást kelthet ez, illetve mennyire illendő ez a típusú könyöklés az asztalaon.

Nagyjából ilyesmi, illetve mikor egyik kéz az állhoz, archoz ér, a másik pedig az asztalon.

[link]


Kinek mi a véleménye? :)



2019. dec. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon figyel a beszélgetőtársára.

Alapvetően jó dolog, bár ha csak valami laza dologról beszélgetünk, akkor kicsit furcsa lenne.

2019. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nárcisztikus személyiség
2019. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Haha, most kipróbáltam milyen érzés így ülni. Hmm, nekem fiúként elég különös, mintha arra várnék, hogy valaki valami vicceset mondjon és egy jót nevethessek rajta. Nem tudom, nekem az jut eszembe róla, hogy azt a lányt aki így ül meg kell nevettetnem valamivel. Szóval humoros dolgokat szeretne hallani...
2019. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Köszi :)


2. Ezt kifejtenéd? ilyen jellmezőről még nem hallatom a nárcizmus kapcsán. :)

2019. dec. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!