Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnàtok? (hosszú...

Hogyan reagálnàtok? (hosszú de vicces)

Figyelt kérdés

Tegnap bevásároltunk áruházban, gyerek a játszó házban, 1 óra ingyenes. (18 órakor járt le az 1 óra)

Alig ment pár kassza, mindegyiknél nagy sor, be álltunk az önkiszolgáló kasszához.

17.55 fizettem, feleségem ahogy kijött a blokk a gépből elvitte, elment kiváltani a gyermekünket, és el indultak hazafelé, hogy majd úgyis utól érem őket, ha össze pakoltam. A blokkot a játszóházaznál elkérik, kidobjàk.

A termékek között volt egy nagy lopásgátlós dobozos vitamin.

17.57 mennék haza, megyek az önkiszolgáló kasszás mamihoz szedje le a cuccról a lopásgátlót. Nem szedi le míg nem mutatok blokkot, hogy nem fizettem. Mondom az nehéz lesz már elvitte a párom kell a játszóházhoz. Erre elvette a terméket 5 percet sípoltatta a kaput a lopásgátlóval de nem jött oda őr. Mondom neki hogy akkor elviszem így a cuccot majd vissza hozom a dobozt ha erre járok. Az nem opció. Telefonálgatni kezdett odajött egy kolléganője aki szintén nem tudott semmit tenni, közbe egy másik kassza benyelte egy másik vásárló 10000-estét, elkezdte szét szedni a két nő a másik kasszát hátha megtalálják a pénzt de nem lett meg, akkor várjon a másik vevő is hívni kell az operátort, hogy én fizettem e illetve a másik vásárlónak benyelte e valóban a pénzét a kassza,telefonálgatni kezdtek meg sipoltatni a kaput de nem jött oda őr.

18.15 már melegem is volt, mérges is voltam mondom a nőknek hogy amíg itt bénáznak már rég ki lehetett volna deríteni, hogy nem lopni akarom a kifizetett cuccot, le van húzva a vásárló kártyám digitalizálva van minden a kártya szám alapján is vissza lehetne keresni, hogy miket fizettem, vagy az adott kasszánál az adott időben le lett e húzva ez a termék, vagy ebből a termékből a készletről volt e fogyás az adott időben, egyik sem volt opció nekik. Jó megsértődött, hogy akkor sem adhathja oda míg az operátor nem szól vissza, ő nem akarja magát kirúgatni. Közbe már írtam a feleségemnek, hogy valahogy szerezzék vissza a blokkot addig nem lesz vacsi.

18.25 még mindig semmi fejlemény, a másik vásárlónak megkerült a pénze addigra az összes többi kasszával volt probléma, jött egy 3. Segítő nő.

18.35 sikerült a feleségemnek ki kukàznia a blokkot, így végre haza indulhattam, levették a lopásgátlót. Ha nem lett volna meg a blokk, lehet, hogy még mindig ott várnék... :D



2019. dec. 12. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Alapszabály, hogy addig a blokk meg az áru egy helyen kell hogy legyen, amíg nem érsz ki vele az üzletböl.

2. Az önkiszolgáló kasszáknál sokkal több esély van ilyen hibákra, ezért sokkal biztosabb a rendes kassza, mégha valamivel többet kell sorbaállni is.

2019. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tanulság: A blokkot még a kasszánál sem vihetik el, esetleg másolatot adnak és te aláírod.

Megtörtént eset, hogy a parkolóban egy kisebbségi kirántotta a bevásárlókocsit egy hölgy kezéből, hogy az az ő kocsija. Jött az őr, és a hölgynek bizonyítani kellett az igazát. Mivel mással, mint a kasszánál kapott blokkal.

2019. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
#2 Igaz, hogy a blokk a legkézenfekvőbb, de emellett vannak más módszerek (bolti kamera, vagy az, hogy a nő bankkártyájával lett kifizetve).
2019. dec. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!