Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit megbántá...

Van olyan dolog, amit megbántál az eddigi életedben?

Figyelt kérdés

2019. dec. 13. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, hogy nem dabeltem eleget. Ez a gondolat halálom napjáig kísérteni fog.
2019. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, inkább csak van pár dolog amit hamarabb elkellett volna kezdenem.
2019. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Eddigibe még nem, korábbiba sok volt, kár volt disszidálnom Vietnámból.
2019. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagytam volna, hogy anyámat bántsák..

És ha elmentem volna az utolsó napon a nagypapámhoz..

Azért nem mentem el mert nem akartam olyan állapotban látni amelyben volt a műtét után. Nem akartam rá úgy emlékezni. Utána hallottam hogy a rajzommal a kezében sírt és hatalmas fájdalmai voltak..

:( Nem sokkal utána meghalt.

Bemehettem volna hozzá.. Istenem :(

Továbbá nem okoztam volna olyan lelki sérülést az egyik fontos embernek akit nagyon szerettem, mára már nem beszélünk mert a szavak már nem elegek a kijavítására. Nem tud felejteni és már nem lesz a régi semmi.

A nagypapám nem jön vissza, a bizalom sem jön vissza, anyám betegsége is megmarad. Én meg hamarosan elmegyek szerzetesnek, másokért fogok élni és életemmel szolgálni. Akkor vagyok igazán nyugodt ha megmentem őket és segítek nekik, mellettük leszek.

2019. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Van pár.
2019. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz olyat találni amit nem
2019. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Rögtön érettségi után el kellett volna húznom Magyarországról, de hülye voltam és csak 28 éves koromban léptem le.

Néha eszembe jut esténként, amikor fekszem az ágyon, hogy mekkora baromság volt 10 évet kínlódnom és olyankor mindig rettenetesen rossz kedvem lesz.

2019. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Magát az életemet.
2019. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Van egy pár dolog, de tényleg igaz az a közhely h értelmetlen bármit megbánni, mert minden hülyeség után okosabb lettem. Ha ezek nem történtek volna meg, ugyanúgy megcsinálnám, mert nem tudnám, h minek mi a következménye.
2019. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!