Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a reklámról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=F8yoC_xIb40


Elég sok kérdést felvet:

- Ha Liptainak ennyire rossz a szem, miért nem hord szemüveget? (jó, tudom, a hiúság... de azért magával hordhatna egy olvasót)

- Mi az, hogy valakinek leemeli a fejéről a szemüveget? Ráadásul minek? A faszi nyilván nem olvasó szemüveget visel.

- Ki az a "Kati"? És mi az, hogy "Nem, Nati"? Jó értem én... vagyis nem... Ugye az előző reál-reklám üzenete az volt, hogy milyen jó Liptainak ez a bolt, mert itt senki sem ismeri fel, legalábbis tesznek róla (arról persze, hogy az átlagembernek miért jó, nem esik szó, mert minek is, ők le vannak szarva), de itt meg úgy tűnik, nem tetszett neki, hogy "lekatizták". Érti a fene...


Kicsit gondolkodtam rajta (nyugi, nem sokat), és a következőre jutottam: ez egy anti-reklám!


Liptai bemegy a Reálba, hogy vegyen egy vajkrémet, de mikor meglátta az árát/meglátta, hogy lejárt, nem akart hinni a szemének, ezért úgy gondolta, szemüveggel is megnézi, hátha az ő szeme romlott el hirtelen, de nem, a szóban forgó termék valóban nagyon drága/lejárt, így természetesen otthagyja. A fickónak csak azért nem válaszolt udvariasan, pl. "nem, össze tetszik téveszteni valakivel", mert tiszta ideg lett attól, amit látott.


Nem ide tartozik, de emlékszem, a Pasik c. Bajor-Gálvölgyi-Hernádi-féle sorozatban még milyen jól nézett ki ez a Liptai, de azóta sok-sok év eltelt, szerintem egyáltalán nem jó ötlet vele reklámozni. Mondjuk szerintem a személyisége mindig is taszító volt a jó ízlésű emberek számára.



2019. dec. 14. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt a reklámot de még meg sem néztem.
2019. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De szar. Adtam is egy disk like-ot.
2019. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
A francnak néztem meg ezt a rohadt kérdést. Megint idegösszeomlást fogok kapni. Szerintem holnapra nem fogok létezni.
2019. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabesz147 ***** válasza:
100%
Valahogy pénzt kell keresni neki is :-), a Playboy már nem biztos, hogy hívja :-).
2019. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy mivel közelre nem lát jól, azt a vajkrémet kinyújtott karral kéne nézze már megszokásból, hogy hátha tisztább lesz a szöveg. Ő pedig közelítgeti a szeméhez...

Az egyik régi tanárnőm mondta volt, hogy lassan szemüveget kell csináltasson, mert nem lesz elég hosszú a karja. :D

2021. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

"A faszi nyilván nem olvasó szemüveget visel."


Összecsiszolt lencséjű olvasó és utcai szemüveg létezik.

2021. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A genetikailag rossz dioptriával születettek és az öregkori nehezen fókuszálás nem ugyanaz a probléma. Hiúság ide meg oda, olvasószemüveggel, ami egy erős nagyító, nem is lehetne mászkálni, mert csak hasra esne benne, konkrétan azt a hatást kelti, mint, aki rövidlátó. Az olvasószemüvegesek tehát nem nagyon vannak szokva hozzá, hogy állandóan maguknál legyen a szemüveg, azt otthon felejtik az íróasztalon, aki képes magával cipelni is, annak is valahol a táska legalján van jól elpakolva egy biztonsági tartalék... de egyszerűbb meglökni az unokát hogy olvassa mán el mi van oda írva, ha netán valami nem várt apróbb betűs dolog jön szembe.
2021. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Felháborítóan otromba reklám.

(Hogy mit jelent a "natic" teljességgel bárgyú.)

Ha nem muszáj, EZÉRT nem megyek be egy REÁL üzletbe.

2021. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Látom, nem csak az én idegeimet borzolja ez a reklám és nem csak én lennék arra kíváncsi, mit is akart a reklámszöveg megalkotója mondani ezzel a "nati" -val. Nem biztos, hogy eléri ez a reklám a kellő hatást. Való igaz beszélünk róla, bele ég a tudatba, de én biztos be nem teszem a lábam ettől a reklámozott üzletbe. Szóval csak egy tipp. Talán azt jelenti: "Kati? Nem. Na tipli" Jóval nagyobb gond, hogy egy reklámblokkon belül kb. 3-4 szer lejátszák. :/
2021. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!