Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Intelligens, kölcsönösen...

Intelligens, kölcsönösen építő beszélgetéseket folytat még valaki?

Figyelt kérdés

Kérdésem kissé cinikusnak tűnhet, lehet az is, mert manapság már nem igazán várok semmi jót egy beszélgetéstől.

Azt vettem észre, hogy sokan nem tudnak értelmesen szólni a másikhoz, legyen szó írásbeli vagy szóbeli kommunikációról.

Ritka eset (nálam legalábbis), mikor tartalmas és építő jellegű beszélgetésekbe kerülök.

Legyen szó ismerkedésről vagy akár csak szimpla baráti csevejről, szomorú tapasztalni, hogy milyen etikátlanul fogalmaznak sokan.


Ti szoktatok még igazi, tartalmas beszélgetésekbe bonyolódni?



2019. dec. 14. 21:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
37%
Rossz kategória gyökér
2019. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem eltévedhettél, itt csak az intelligens és lelkes válaszolóknak van helye. Ahogy nézem, hmm, te egyik sem vagy!
2019. dec. 14. 21:26
 3/13 anonim válasza:
62%

Igen, hála az égnek akad még az ismeretségemben olyan, aki kis szigetként szolgál a mindennapjaim tengerén :D


Rossz helyen voltál szerintem épp! Azt veszem észre, hogy kezd eltűnni ez a fajta surmóság és igyekeznek intelligensen kommunikálni egyre többen!

2019. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam általában itt 5-10 levélváltás után vége mindennek, most van egy kivétel, de vele azt érzem, hogy teljesen értelmetlen folytatni.

A lényeg: igen, szeretnék beszélgetni nővel, de nem megy./F/

2019. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4: arra gondoltál már h lehet h a Te készülékedben (is) van a hiba?
2019. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló! Én szeretném a legjobban, hogy igazad legyen! Remélem megérem még azt az időszakot, mikor az intelligensek átveszik a hatalmat a sok mezei zsurló fölött!:D
2019. dec. 14. 21:32
 7/13 anonim válasza:
62%

Nagyon sok hülye ember van ez tény.

De ennek ellenère azt gondolom, hogy vannak èrtelmesek is, akikkel lehet èrtelmesen tàrsalogni

2019. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
5: igen gondoltam már erre, és változtatok dolgokon, hogy ne alakuljon így.
2019. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Igen, bármennyire is meglepő, én a legtöbb emberrel ellentétben elsősorban magamban keresem a hibát. Úgy érzem kellő önkritika birtokában vagyok, néha talán túlzottan is. Nem hinném, hogy modortalan, bunkó stílusban közeledek az emberek felé, de persze vágják a fejemhez, ha mégis így van.
2019. dec. 14. 21:35
 10/13 anonim válasza:
44%
Én még mindig nem értem hogy ez miért szexualitás kategória
2019. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!