Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Mi a véleményetek az ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva az üzenete:

"Oké, most feltör a feminista énem, és szeretnéd hogy monológiát tartsak, hogy a nők a legjobb teremtmények a földön? És hogy a férfi egyedek kipusztulnának nélkülünk?"



2019. dec. 15. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt milyen helyzetben mondta? Ironikusan okés, komolyan gondolva gyerekes.
2019. dec. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel provokáltad ezt ki?
2019. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
kicsit el van szallva magatol
2019. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Haver... Ennek a beszélgetésnek biztos volt előzménye s szerintem nem valami szép bók volt a nő felé...


Fizikailag amúgy nem, sok nő háttérbe szorul s nehezebb is számukra az érvényesülés tisztességes úton.


Igazából hülyeség is az utolsó része, hiszen sem a nő sem a férfi nem képes szaporodni saját nemén belül. XD


Nem vagyunk mi vizicsikók, hogy szaporodó képes nemre váltsunk át biológiailag.


S nem csak a férfiak zöme van egysejtű szinten, a nők közt is akad bőven.


Ahogy nem csak olyan nők vannak, akik anyagi javakra hajtanak.

Férfiaknál is sok olyan van, csak nem annyira épült be a köztudatba, mivel mint írtam: kevés nő képes feltörni tisztességesen.

2019. dec. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legszívesebben lealázna minden férfit...
2019. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindig is ilyen volt. A férfiakat primitív állatnak hordja le mindig, és azt állítja magáról, hogy magas az intelligencia szintje és okos.


Előtte a férfiakról és nőkről beszéltünk. Ez utáni üzenetem után írta: ,,Hülyeségnek tartom, hogy akármelyik nem magasabb rangúnak titulálja magát. Ugyanolyanok vagyunk, kis eltérésekkel. Nem?"


19 éves a lány.

2019. dec. 15. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Nősoviniszta, jó intenzív agymosással, némi leszbikus beütéssel, és mérhetetlen egoizmussal.

A tipikus femináciknak az alapelemei hiánytalanul megvannak benne.

Az ilyet kikúrálni....képtelenség.


Sosem értettem, hogy egy nő hogy képes úgy járni kelni a világban, hogy ne vegyen észre bizonyos dolgokat. De ahhoz nagyon szemellenzősen kell mászkálni, tudnám hogyan magyaráznak ki alapvető helyzeteket, pl a férfiak munkavégzéséről.


Nekem is van egy ilyen nő ismerősöm, mindig is irodában dolgozott, kb azt hiszi magáról nélküle összedőlne a világ.

Régebben megkértem, segítsen valami fizikai munka jellegű dologban, persze nem tudott, na azóta beiratkozott konditerembe, szóval egyenes útja van már a wonderwoman pozícióig.


Hát, kit mi vezérel, ha az lenne a célja, hogy jó anyuka legyen, meg feleség, valószínű nem ezt tenné. Nem is lesz családja soha.


Sérültek az ilyen emberek valahol, jobb nagy ívben kerülni őket.

2019. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők nagyon sok mindenben jobbak tudnak lenni, mint a férfiak, jobban kommunikálnak, szerveznek stb.


Viszont, hogy nélkülük nem tudnánk meglenni az egy orbitális vicc.

Férfi vagyok, orvosként dolgozom, de ha kell lecserélem a kereket a kocsin, felfúrom a képet a falra, megfőzöm az ebédet, mosok, elültetem a kisfát stb. Ha valamit nem tudok akkor meg megnézem neten, hogy hogyan kell.


Az ilyen nő tipikusan az, aki előadja milyen önálló, de egy rohadt villanykörtét nem tud betekerni, apuci-anyuci elkényeztetett kislánya, sajnos a mai fiatal nők 95 százaléka ilyen, primitív, bunkó, és semmit nem becsül az életben.

2019. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Lány létemre mondom!!!

Nyáron azért volt munkánk a lakás körül a felujitások miatt és férfi sefitség nélkül nagyon nehezen és sokkal több idő alatt boldogiltunk volna (édesanyám és én). Nem lehet összevetni a férfiakat és a nőket fizikai sem lelki szempontból.

Azt tartom a "legvaloszinübbnek", hogy elhagyta az apja vagy esetleg verte (vagy akár a nevelöapja). Valami lelki megrázkodtatáson ment keresztül, nem a bántásra van szüksége, hanem egy megértő, igaz társra. Persze előbb le kell nyugodnia. Ehhez egy jó és támogató családi háttér vagy barát kell. Meg persze a hajladóság, hogy változzanak a dolgok!!!

2019. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azt tartom a "legvaloszinübbnek", hogy elhagyta az apja vagy esetleg verte"


Szerintem meg csak szimplán minden a segge alá lett rakva.

2019. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!