Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek? Ti...

Erről mi a véleményetek? Ti tapasztaljátok ezt a tendenciát?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a baromság? "Csak ahhoz tud" hozzámenni?!

Mintha kötelező lenne diplomásat választani!

Volt már diplomás büdösbunkó pasim, hála égnek, hogy nem mentem hozzá. A férjemnek nincs diplomája. Nekem van, na és? Épp ma mondtam neki, hogy kár volt megcsinálni, mert szart sem ér.

Kár volt rá az időt, az éveket pazarolni. Soha nem tudtam használni semmire, pedig nem büfészakon végeztem, közgazdász volnék.

És ha belegondolok, hogy mennyi hülye, fogyatékos, idióta diplomázik ma már, hát azt kell mondjam, tényleg teljesen lényegtelenné vált már a diploma.

Régen, amíg nem volt 5000 egyetem és főiskola 500.000 semmitérő büfé- és egyéb szakkal, addig ért is valamit, nem úgy, mint most.

2019. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Társkeresőn diplomás nő diplomás társat keres (szeretne).


Való életben ezzel még nem találkoztam, de általában nincs keveredés a kasztok között

2019. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem itt az "ahhoz tud hozzámennit" úgy értette, hogy egyre több nő szerez diplomát, mint férfi és ha "elfogynak" a diplomás palik a "maradék" diplomás nő már csak diploma-nélkülit tud találni. Igazából nem tudom mi lehet ennek az oka, de már máskor is hallottam, hogy több nő szerez felsőfokú végzettséget, mint férfi.
2019. dec. 17. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalom. Valamelyik nap láttam egy cikket, amely szerint a diplomások 56%-a nő. Szóval, az a 6% szerintem nem jelentős különbség.

Úgy összességében azt látom, hogy a legtöbb embert nem igazán érdekli, hogy a társának van e diplomája. A férfiakat szinte soha. A nőknél van egy úriasabb, orrot fennhordó réteg, akit érdekel, másrészt viszont a diplomás nők egy részének bejön, ha a férfi amolyan barkácsolós melót végez.

2019. dec. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!