Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorúság és üresség érzés...

Szomorúság és üresség érzés az igazi szeretet megtapasztalása után (? )

Figyelt kérdés
Pár napja értem haza egy csodálatos táborból, amiben egy csodálatos társasággal vettem részt. Rólam azt kell tudni, hogy elég szar gyermek- és főleg kamaszkorom volt, ami miatt bezárkóztam, elkezdtem szorongani emberek között, elfojtottam az érzelmeimet satöbbi satöbbi. Sokan azt hitték, hogy nincsenek is érzelmeim. Aztán most ebben a táborban, ebben a szeretetteljes környezetben valami csoda történt, elkezdtem megnyílni, szeretni és engedni, hogy szeressenek, az utolsó napra pedig eljutottam odáig, hogy sírtam (egy felszabadító, katartikus sírást kell elképzelni), ami óriási dolog, hisz én soha se szoktam elérzékenyülni. Most viszont néha az eddiginél is nagyobb üresség érzés tör rám, valami ilyesmi: "ha létezik ez a szeretet, amit ott átéltem (és most rájöttem, el tudtam hinni, hogy létezik), akkor még szomorúbb, hogy olyan környezetben élek, ahol nem kapom meg nap mint nap. Szerintetek van kiút ebből, vagy a szeretet megtapasztalása után most még depressziósabb leszek?
2019. dec. 17. 18:49
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Miért jelentkeztél erre a táborra ha megszabad kérdezni?
2019. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig nekem kb annyi a tapasztalatom, kicsit hasonlo, hogy en is igy belekostolva rajöttem, hogy valojaban az élet szép es tényleg ajàndék. Csak alapvetöen nem az en eletem a szép. Hanem csak ugy az élet önmaga.ami mellett élek. Es amibe ideig oraig bele tudtam kostolni, aztàn tova is repült.
2019. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj és örvéndj!

Megnyiltál. Röviden ennyi..., ami eddig el volt nyomva, most szabadabb utat nyert. Eddig olyan életed volt mint az átlag embernek, hogy csak úgy van, és fingja sincs önmagáról. Eddig is üres és depressziós voltál, csak most megnyíltál, elöjöttek az elfeledett vágyak.

Irány a munka, önfejlesztés, önismeret. Kellemes utat, barátom! :))))

2019. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!